Politerno > Україна і світ > ДБР провело обшуки у приміщеннях столичних ТЕЦ, “порушуючи безпекові норми”

ДБР провело обшуки у приміщеннях столичних ТЕЦ, “порушуючи безпекові норми”

  • 27 Жовтня, 2023
  • 235 Переглядів
  • 0

У приміщеннях столичних ТЕЦ, що є об’єктами критичної інфраструктури та знаходяться в управлінні “Київтеплоенерго”, ДБР провело обшуки.

Про обшуки повідомляє Київська міська держадміністрація.

Згідно з повідомленням, КП “Київтеплоенерго” заявляє, що готове співпрацювати зі слідчими та надавати всю необхідну інформацію.

Однак слідчих на об’єкт не пускає та закликає правоохоронців діяти відповідно до закону та умов воєнного стану та не допустити перебоїв у роботі об’єктів критичної інфраструктури.

“Слідчі намагаються зайти на режимні енергетичні об’єкти, доступ до яких законодавчо обмежений в умовах воєнного стану. Також працівники бюро здійснюють відеозйомку на енергетичних об’єктах, грубо порушуючи безпекові норми”, – йдеться в повідомленні.

Також в КМДА стверджують, що справа Державного бюро розслідувань не стосується безпосередньо діяльності КП “Київтеплоенерго”.

“Ухвала на проведення обшуку не включає адреси фізичного місцезнаходження енергооб’єктів. Тому причина візиту слідчих на Київські ТЕЦ є незрозумілою”, – зазначають в КМДА.

Своєю чергою у “Київтеплоенерго” стверджують, що обшуки створюють загрозу для порушення технологічного процесу вироблення електроенергії та тепла.

“Київські ТЕЦ є стратегічно важливими об’єктами критичної інфраструктури, від роботи яких залежить не тільки життєдіяльність столиці, а й функціонування всього енергетичного комплексу України”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на екснардепа та державного зрадника Олега Царьова, який підтримує вторгнення РФ в Україну, скоїли замах, він у важкому стані.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE