Politerno > Тернопільщина > “Можу підконячити”: Василів під час перерви в засіданні облради обіцяв Трушу “збити” Жмінку. Запис розмови. ОНОВЛЕНО

“Можу підконячити”: Василів під час перерви в засіданні облради обіцяв Трушу “збити” Жмінку. Запис розмови. ОНОВЛЕНО

  • 28 Жовтня, 2023
  • 7475 Переглядів
  • 0

Народний депутат від “Слуги народу” Ігор Василів та голова Тернопільської ОВА Володимир Труш під час перерви у засіданні обласної ради, на якій облдепи відправили у відставку Михайла Головка, на блатному жаргоні та із нецензурною лексикою обговорювали розклади у фракції СН.

Розмова потрапила на запис одного з телеканалів. Мабуть репортери залишили у президії мікрофон, який, власне, й записав розмову.

Під час розмови щодо необхідності навести порядок у фракції «Слуга народ» нардеп Ігор Василів обіцяє Володимиру Трушу «збити» Ігоря Жмінку, який останнім часом здійснював кроки, які не дуже подобалися однопартійцям. За даними Politerno, Ігор Жмінка відмовився підписувати вимогу про скликання позачергової сесії, так як вважав, що без підпису Головка засідання є незаконним.

Труш каже, що «Жминчик» фиркає навіть до нього, а тому яйого буде важко переконати. У чому саме – незрозуміло. Вірогдіно йдеться про майбутні події в обласній раді.

Ігор Василів повідомляє Володимиру Трушу, що в обідню перерву йде «випити пивка» й пропонує на блатному жаргоні «підконячити» (присужити старшому в ієрархії – ред.) й принести йому теж пива.

Василів: короче, я іду, поп’ю пивка

Труш: Ну канєшно, тобі добре

Василів: Принести тобі?

Труш: – Та нє

Василів: Чисто підконячу тобі, знаєш як…

Труш: матюкається, жартує… Ай філ гуд (сміється). Мені сьогодні кажуть, «ви шось червоні, може у вас тиск», хотів сказати – «дядя… завгосп, зупинися, тиск росте, бл….»

Каже щось про Малюську (нерозбірливо)… сміються з міністра

Василів: Короче йду, у вас ще година точно?

Труш щось відповідає..

Далі Василів розповідає чи то анекдот, чи то історію, яка закінчується словами «дивись, щоб не привик».

Василів: спочатку нерозбірливо, далі до когось «Нормально, тоже вдягнутися треба…»

Труш: Милий запропонував… треба їх якось з Жминчиком посадити за один стіл… Треба з Милим поговорити…

Василів: Та нє я поговорю…

Труш: … він не проти дружити, але цей дох…я фиркає

Василів: Ну нічо, ми його зіб’єм

Труш: Він до мене фиркає деколи…

Василів: Диви, ми його зібєм, то фігня, хай вже з цим закінчимо

Труш: … я і Денису кажу…

Василів: Давай просто хай закінчуємо… пацани є … вся ху..ня..

Труш: Сьогодні?

Василів: Нє, сьогодні нє… Завтра…. Далі нерозбірливо, згадуючи Головка

Обрізана версія:

ОНОВЛЕНО: Після того, як телеканал ІНТБ, який через підставних людей належить меру Тернополя Сергію Надалу, зробив запис трансляції засідання облради приватним та поскаржився в YouTube на залите на канал Politerno відео розмови Ігоря Василіва та Володимира Труша, ми мусили завантажити запис розмови у свій Telegram.

Також пропонуємо читачам публічний коментар нардепа Василіва після появи інформації про виключення Ігоря Жмінки з фракції “Слуга народу” в Тернопільській обласній раді.

Нагадаємо, понад 17 мільйонів гривень премій за 9 місяців 2023 року отримали мер Тернополя Сергій Надал, його заступники та посадові особи ТМР.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE