Politerno > Україна і світ > Суд наклав арешт на майно Дубінського, його матері й екс-дружини, зокрема на 23 квартири в Києві

Суд наклав арешт на майно Дубінського, його матері й екс-дружини, зокрема на 23 квартири в Києві

  • 23 Листопада, 2023
  • 297 Переглядів
  • 0

Печерський районний суд Києва наклав арешт на майно підозрюваного в держзраді народного депутата Олександра Дубінського, а також майно його матері та колишньої дружини.

Про це повідомляє ДБР.

“За матеріалами Бюро слідчим суддею накладено арешт на майно чинного народного депутата, частину якого зареєстровано на його матір та колишню дружину. Всього арештовано 39 об’єктів нерухомості, зокрема, 23 квартири в столиці, 8 земельних ділянок, два житлові будинки у Києві та області та 15 автомобілів”, – йдеться у повідомленні.

В повідомленні не називається прізвище фігуранта, але за даними УП, йдеться про Дубінського.

Як свідчить ухвала суду, рішення було винесено 10 листопада.

У ДБР зазначають, що під час розслідування кримінального провадження отримали інформацію, що чинний народний депутат, його мати і дружина протягом кількох останніх років стали власниками великої кількості квартир, автомобілів, двох будинків і сімдесяти соток землі на загальну суму близько двох з половиною мільйонів доларів.

При цьому офіційні доходи фігуранта та його близьких не дозволяли набути таку кількість майна.

Також слідчі ДБР встановили, що нардеп, його матір та на сьогодні вже колишня дружина протягом 2008–2023 років проводили ризикові фінансові операції на мільйонні суми, у тому числі з готівкою.

Вони значно перевищують офіційно отримані доходи, що може свідчити про легалізацію коштів через придбання родиною високоліквідних активів, а також зарахуванням грошей на депозитні рахунки.

Нагадаємо, Державний бюджет України 23 листопада отримав близько 400 мільйонів доларів під гарантію Великої Британії через Трастовий фонд Світового банку для покриття соціальних видатків.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE