Politerno > Україна і світ > ФДМУ анонсує продаж арештованих активів російського пропагандиста Дмитра Кисельова

ФДМУ анонсує продаж арештованих активів російського пропагандиста Дмитра Кисельова

  • 10 Квітня, 2024
  • 377 Переглядів
  • 0

В управління ФДМУ надійшли корпоративні права російського пропагандиста Дмитра Кисельова в ТОВ «Клуб Сковорода» та ТОВ «Промо.Юей». Компанії пов’язані з проросійським “журналістом” Дмитром Кисельовим, раніше організовували фестиваль «Jazz Koktebel». Але рішенням Вищого антикорупційного суду України від 4 березня, активи були конфісковані на користь держави.

«Майно окупантів, колаборантів та ворогів України має працювати на користь країни! Адже всі кошти від реалізації таких активів спрямовуються до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії», – каже голова Фонду Віталій Коваль.

Крім того, список санкційного майна поповнився компанією «Атлантіс – ПАК Україна», дочірнє підприємство ПрАТ «Пентопак», яке нещодавно було передано в управління ФДМУ. Кінцевим бенефіціарним власником є громадянка РФ.

Також Фонд держмайна України отримав нові санкційні активи, серед яких ринок у Херсонській області, що належав місцевому колаборанту Георгію Кальонову.

Нагадаємо, 17 квітня в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі» відбудуться два аукціони. На них Фонд держмайна виставить на продаж одеські квартири, що раніше належали російському олігарху Михайлу Шелкову та зраднику Володимиру Сальдо.

Загалом ФДМУ вже володіє 735 подібними активами, 12 з яких вже реалізовано, що принесло державі понад 32 мільйони гривень.

Читайте також: Суддя ліквідованого ОАСК має російський паспорт і отримує мільйонні доходи не здійснюючи судочинства

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE