Politerno > Україна і світ > У Міноборони просять не порівнювати рекрутинг і мобілізацію

У Міноборони просять не порівнювати рекрутинг і мобілізацію

  • 19 Грудня, 2023
  • 280 Переглядів
  • 0

В Міністерстві оборони України закликали не протиставляти рекрутинг мобілізації, оскільки не може бути такого, що країну боронять тільки ті, хто хочуть.

Про це повідомив начальник Управління преси та інформації Міноборони Ілларіон Павлюк в ефірі телемарафону.

“У нас нічого не змінюється щодо загалом підходів мобілізації, чи правових підстав для вручення повісток тощо. Держава має повідомити громадянину, що він потрібний для захисту країни, або повідомити громадянину, що він має оновити свої дані. Власне це його обов’язок, якщо громадянин цього не зробив, то треба повідомляти”, – зазначив Павлюк.

Він також висловив оцінку, що є величезна кількість людей, які з честю захищають країну і готові це роботи, і говорити про “тотальну неготовність українців захищати країну” не можна. Також він розповів деталі кампанії рекрутингу до армії.

“Є якась ілюзія, що рекрутинг існує замість мобілізації. Рекрутинг – це сервіс для громадян, які готові мобілізуватися до ЗСУ. Ми зі свого боку працюємо над тим, щоб створити механізми, щоб цей сервіс працював краще і дозволяв вибір спеціальності…будемо це масштабувати. Щоб у людини був стимул.

Якщо ти не чекаєш повістки і користуєшся механізмом рекрутингу, то ти отримуєш більший контроль над тим, що з тобою буде у війську, бо ти отримуєш кращі сервісні підходи. Але треба сказати абсолютно чесно, що не може бути такого, що країну боронять тільки ті, хто хочуть. Не буде такого. Є потреба в певній кількості людей – держава кличе цю кількість людей…

Некоректно ставити в один ряд і порівнювати, що ефективніше мобілізація чи рекрутинг. Це не конкуруючі системи. Одне не замість іншого”, – додав Павлюк.  

Нагадємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що не відмовиться від так званих цілей війни проти України.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE