Politerno > Україна і світ > Комітет з питань нацбезпеки пропонує відсторонити Безуглу від посади заступника голови

Комітет з питань нацбезпеки пропонує відсторонити Безуглу від посади заступника голови

  • 5 Січня, 2024
  • 357 Переглядів
  • 0
Мар'яна Безугла

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував відсторонити нардепку Мар’яну Безуглу від посади заступника голови комітету.

Про це повідомив співрозмовники УП у комітеті Верховної Ради, повідомлення Безуглої.

За словами джерел комітет своїм рішенням рекомендував парламенту відсторонити Безуглу з посади заступника голови.

Тепер за цю пропозицію мають проголосувати нардепи під час засідання.

Пізніше Безугла підтвердила, що комітет ухвалив таке рішення і заявила, що його винесли на голосування, коли її не було. 

“Зроблено все було максимально підступно: голова Комітету поставив на голосування, коли я його попередила, що запізнюсь на засідання, за моєї відсутності; а колеги проголосували.

Я не здамся ніколи і жодний шантаж не заставить мене відступити від принципів, роботи, боротьби і правди. Прикро за колег в Комітеті, як казала, якби кожен активно долучився до роботи з сектором нацбезпеки та оборони і не приймав конʼюнктурні рішення щодо того, щоб вигідно сказати, а що ні; то були б зовсім інші реалії. У нас війна!”, – заявила Безугла.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки виступив проти норми про залучення до армії ув’язнених і судимих.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE