Politerno > Україна і світ > “В Стамбулі про все домовились”: Путін каже, що Джонсон відмовив Україну від домовленостей з РФ

“В Стамбулі про все домовились”: Путін каже, що Джонсон відмовив Україну від домовленостей з РФ

  • 16 Січня, 2024
  • 929 Переглядів
  • 0

Диктатор РФ Володимир Путін на зустрічі з главами муніципальних утворень суб’єктів РФ поскаржився на відмову України від переговорів з Росією та почав лаяти українську сторону, бо “все вже давно б закінчилось”.

Про це свідчить трансляція виступу Путіна, пише “Українська правда” з посиланням на російських пропагандистів “РИА Новости”.

“Відмовившись від переговорів, а вони відмовилось від переговорів! Але нагадаю, в Стамбулі про все домовились, кажу це вам, головам муніципальної влади, всі громадяни повинні це знати, але ви напряму з людьми працюєте. Ми ж домовились про все. Більше того, керівник переговорної групи зі сторони України поставив навіть під цим свій підпис. Підпис стоїть, в нас документ он лежить. Нам тільки говорили: треба знак якийсь подати, що Росія дійсно має намір піти на рішення цих питань мирним шляхом, треба війська відвести від Києва, відвели. Через день вони викинули на смітник всі домовленості”.

Далі Путін почав скаржитись на те, що начебто колишній прем’єр-міністр Великої Британії відмовив від домовленостей з Росією. “Ну, придурки, ні?! І прямо говорить: якби ми пішли на це, вже все давно би закінчилось півтора року назад”, – образився Путін.

Путін також назвав “формулу миру” “продовженням реалізації декрету президента України про заборону вести переговори з Росією”. “Ось що це таке. Це заборонні вимоги для переговорного процесу”, – вважає президент країни-агресора.

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук відмовився ставити в порядок денний постанову про відкликання Мар’яни Безуглої з посади заступниці голови парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE