Politerno > Україна і світ > Карлсон зганьбив Путіна, назвавши озвучені диктатором в інтерв’ю тези «найбільшою дурістю»

Карлсон зганьбив Путіна, назвавши озвучені диктатором в інтерв’ю тези «найбільшою дурістю»

  • 1 Березня, 2024
  • 454 Переглядів
  • 0

Американський пропагандист Такер Карлсон у підкасті журналіста Лекса Фрідмана назвав заяви президента Росії Володимира Путіна про Україну «найбільшою дурістю», яку він колись чув.

Зокрема, журналіста здивували аргументи російського диктатора, якими він виправдав війну з Україною, пише Главком.

«Я подумав, що це найбільша дурість, яку я коли-небудь чув. Я не зрозумів, що це означає. Денацифікація? Я слухав це і думав: «Це найдурніша і непереконлива аргументація, яку ти тільки міг придумати». Я сидів і слухав, як він говорить про нацистів упродовж восьми хвилин», – заявив Карлсон.

«Це просто ad hominem (логічна помилка, коли людина наводить аргументи не проти тез опонента, а проти її особистості). Це просто спосіб асоціювати когось із злим режимом, який більше не існує», – наголосив він.

На думку журналіста, Путін сам вірить у те, що в Україні правлять «нацисти», проте всерйоз говорити про це неможливо, вважає журналіст.

Нагадаємо, на початку лютого 2024 року ексведучий телеканалу Fox News Такер Карлсон взяв інтерв’ю у Володимира Путіна в Москві. Розмова тривалістю у понад дві години виявилася повтором вже багаторазово озвучених тез російського диктатора, які він тепер поширив на американську аудиторію.

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов назвав інтерв’ю російського диктатора Володимира Путіна американському журналісту Такеру Карлсону справжнісінькою психологічною спецоперацією РФ.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE