Politerno > Україна і світ > Шмигаль і Туск не дійшли конкретних домовленостей щодо розблокування кордону для українських вантажівок

Шмигаль і Туск не дійшли конкретних домовленостей щодо розблокування кордону для українських вантажівок

  • 28 Березня, 2024
  • 195 Переглядів
  • 0

Чіткої домовленості про припинення блокування польсько-українського кордону для українських вантажівок під час зустрічі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском досягнути не вдалося.

Такий висновок можна зробити з інформації, яку оприлюднив після зустрічі Шмигаль.

“Сьогодні ми провели черговий раунд українсько-польських урядових консультацій.

Україна та Польща стратегічні союзники. Маємо чітко розуміти, наскільки значущою є взаємопідтримка і потенціал нашого співробітництва.

Обговорили низку питань, які становлять взаємний інтерес у нашій співпраці. Приділили велику увагу складним темам: ситуація на кордоні й торгівля в агросекторі. Розуміємо, як будемо рухатися.

Очікуємо від Польщі конкретні відповіді на запропоновані нами кроки. Уже більша частина з них виконана. Очікуємо заборону Єврокомісією транзиту й експорту з росії та білорусі товарів, а також погодження нашої угоди про спільний контроль на пунктах пропуску.

Стратегічні відносини передбачають взаємну довіру та відкритість, здатність до діалогу та компромісу. Розраховуємо, що сьогоднішні консультації принесуть результат і ми знайдемо шляхи врегулювання проблемних питань”, – повідомив Денис Шмигаль у Telegram.

Читайте також: Поляки розблокували один з кордонних пунктів

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE