Politerno > Тернопільщина > Тернопільська райрада повертається до скандальної ініціативи щодо передачі безцінної нерухомості в центрі Тернополя міській раді

Тернопільська райрада повертається до скандальної ініціативи щодо передачі безцінної нерухомості в центрі Тернополя міській раді

  • 28 Березня, 2024
  • 1148 Переглядів
  • 0

Скандальне питання щодо передачі міській раді майна Тернопільської районної лікарні завтра розглядатимуть на сесії райради. Дане голосування стане лакмусом для багатьох депутатів.

Нагадаємо, перша спроба забрати безцінне майно, яке розташоване в самому центрі Тернополя, провалилася у 2020-му році.  Медики тоді масово стали на захист свого закладу, бо були переконані, що їхню лікарню чекає доля лікарні залізничників – розформування з метою дерибану безцінної землі та нерухомості. Після масових акцій протесту керівництво райради не придумало нічого кращого, як звільнити керівника медзакладу.

Минуло 4 роки і ініціатори передачі районної лікарні знову взялися втілювати свою сумнівну ініціативу. Так, на офіційному сайті Тернопільської районної ради вперше за довгі місяці з’явилось розпорядження про скликання сесії районної ради підписане її головою Віктором Козорогом.

Тернопільська районна рада, яка сьогодні по суті не має ніяких важливих повноважень, та голова якої отримує шалену заробітною плату по суті «нізащо»,  після довгих місяців «мовчання» запланувала провести п’ятнадцяту сесію Тернопільської районної ради восьмого скликання у п’ятницю, 29 березня, о 10.00 год.

На сесії планують знову спробувати передати Тернопільську районну лікарню Тернопільській міській раді.

В порядку денному розпорядження від 19.03.2023 року № 03-од Тернопільської районної ради міститься питання з загальною назвою «питання спільної власності територіальних громад, сіл, селищ та міст Тернопільського району», під «загадковою назвою» якої і приховується питання «передачі» районної лікарні Тернопільській міській раді. Так під час розгляду даного питання планують вчергове «тихенько» без згоди громади та трудового колективу переконати депутатів та внести на голосування питання щодо передачі «ласого шматка» районної лікарні Тернопільській міській раді в супереч інтересам громади Тернопільського району. Власне тому питання не звучить конкретно, а завуальовано.

Не менш цікавим є те, що попри відсутність для звичайних жителів міста вільних земельних ділянок в місті Тернополі, у голови районної ради Віктора Козорога в декларації за час війни з’явились аж 4 (чотири) земельні ділянки в місті Тернополі. А ще – житловий будинок в його сім’ї в селі Великі Гаї (в 2021 році), а в його дружини – квартира у Львові (в 2019 році).

Читайте також: Смачно харканув тернополянам в обличчя. Як і для кого суддя Ваврів “відмазав” Горохівського

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE