Politerno > Україна і світ > WP написало, що “мирний план” Трампа полягає у здачі Криму і Донбасу Росії – у нього назвали статтю фейком

WP написало, що “мирний план” Трампа полягає у здачі Криму і Донбасу Росії – у нього назвали статтю фейком

  • 8 Квітня, 2024
  • 412 Переглядів
  • 0

Видання The Washington Post з посиланням на джерела повідомило, що Трамп нібито прагне підштовхнути Україну до поступок РФ і передачі під її контроль українських територій – зокрема, Криму та Донбасу.

Прагнучи повернутися до влади, Трамп – ймовірний кандидат у президенти від республіканців – часто хвалився тим, що міг би домовитися про мирну угоду між Росією та Україною протягом 24 годин, якщо його оберуть, пише The Washington Post з посилання на джерела.

Але він неодноразово відмовлявся публічно уточнити, як він зміг би це зробити. За словами джерел видання, Трамп прагне підштовхнути Україну до поступок РФ і передачі під її контроль українських територій.

“За словами людей, які обговорювали це з Трампом або його радниками та говорили на умовах анонімності, оскільки ці розмови були конфіденційними, пропозиція Трампа полягає в тому, щоб підштовхнути Україну до передачі Криму та прикордонного регіону Донбасу Росії”, – йдеться у публікації.

За словами неназваного джерела, Трамп заявляв, що, на його думку, і Росія, і Україна “хочуть зберегти обличчя, вони хочуть знайти вихід”, і що люди в деяких частинах України погодилися б бути частиною Росії. 

Такий підхід кардинально змінив би політику президента США у разі перемоги Трампа на виборах, адже чинний президент Байден наголошує на припиненні російської агресії та наданні військової допомоги Україні.

Кампанія Трампа відмовилася прямо відповідати на запитання під час підготовки авторами цієї статті, пише видання.

“Будь-які припущення щодо плану президента Трампа походять від неназваних і неінформованих джерел, які не мають жодного уявлення про те, що відбувається або що станеться”, – заявила речниця кампанії Каролайн Левітт у заяві. 

“Президент Трамп єдиний, хто говорить про припинення вбивств”, – додала вона.

Перебуваючи не при владі, Трамп чинив тиск на республіканців у Конгресі, щоб вони відмовилися від додаткової військової підтримки США України. Його повернення до Білого дому значно розширить його вплив на обговорення у Конгресі.

8 квітня стало відомо, що радник виборчої кампанії Дональда Трампа Джейсон Міллер назвав фейковою новиною повідомлення The Washington Post, у якому видання розкрило нібито деталі “мирного плану” Трампа щодо України.

Про це Міллер розповів в інтерв’ю The New York Post, повідомляє “Європейська правда”.

Міллер наполіг на тому, що Трамп не пристане на жодний мирний план, поки не вступить на посаду і не зможе належним чином зважити всі варіанти.

"Це все фейкові новини від Washington Post. Вони просто вигадують це", – сказав радник кампанії Трампа Міллер.

Водночас він наголосив, що Трамп – "єдиний, хто говорить про припинення вбивств". "Джо Байден говорить про продовження вбивств", – заявив Міллер, вочевидь, маючи на увазі позицію Байдена підтримувати Україну зброєю.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності розглядає розміри штрафів за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону та мобілізацію. Йдеться про законопроєкт №10379 про відповідальність за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону та мобілізацію.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE