Politerno > Тернопільщина > На Тернопільщину керувати стратегічним управлінням прислали “варяга”, який “погорів” на хабарництві і від якого відрікся Ляшко

На Тернопільщину керувати стратегічним управлінням прислали “варяга”, який “погорів” на хабарництві і від якого відрікся Ляшко

  • 8 Квітня, 2024
  • 2341 Переглядів
  • 0

Одіозну особу ледь не з кримінальним минулим призначили керувати на Тернопільщину.

Як повідомляють в ТОВА, сьогодні представили нового начальника управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Тернопільській області Володимира Криська.

На зустрічі з колективом управління виконувач обов’язків начальника Тернопільської ОВА Володимир Важинський зазначив, що перед управлінням поставлені важливі завдання, які допоможуть зберегти природні ресурси та розвивати економічну спроможність нашої області.

При цьому Важинський чомусь забув розповісти про минуле Криська, яке ставить під сумнів, що новий начальник розвиватиме саме економіку області, а не думатиме про власні інтереси.

Адже у 2017 році Володимира Криська  уже затримували за хабарництво.

Тоді він був депутатом Вінницької облради й очолював постійну комісії з питань охорони навколишнього середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.

Криська звинуватили у тому, що він вимагав та отримав хабар у 3 000 доларів за позитивні висновки комісії. Зокрема, за підготовку проекту рішення ради про погодження Держслужбі геології та надр продажу спеціального дозволу на користування надрами та розробки однієї з ділянок пісковиків у Ямпільському районі.

Тоді на резонансне затримання свого однопартійця відреагував лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«На хабарі затримали вінницького депутата, який прикривався мандатом РПЛ. Правильно зробили! Менше хабарників — чистіше повітря!! Кров із носа треба закон, щоб я міг у злодіїв забирати депутатські мандати», — написав тоді Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

Одразу після оголошення підозри Володимир Крисько опинився на лікарняному. Згодом якимось «дивом» статтю про хабарництво перекваліфікували на статтю про шахрайство, яка вже передбачала символічне покарання.

Та до покарання все рівно не дійшло. Як повідомляє вінницьке видання «20 хвилин»,  обласна прокуратура вела себе дивно, не відповідала по суті інформаційних запитів, не пояснила журналістам, чому раптом вимагання хабара стало шахрайством.  

Врешті сталося друге “диво” – директор підприємства, в якого вимагали хабар, написав клопотання про те, що не має до Криська ніяких претензій, оскільки всі збитки депутат йому відшкодував.

Відтак у 2018 році на суді прокурор не заперечив проти закриття кримінального провадження у зв’язку з примиренням сторін, що суд і зробив.

Минуло трохи часу і ось такого чиновника, який уник кримінальної відповідальності за хабарництво, висаджують на Тернопільщині керувати «рибним», а правильніше сказати доволі «хлібним» господарством. Ще й під дифірамби керівника області, двох колег якого зараз судять за хабарництво…

Читайте також: В управлінні ДСНС Тернопільщини викрили вже третього інспектора, який вимагав “відкати” від підприємців

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE