Politerno > Україна і світ > У ГУР розповіли про російський “тришаровий” план дестабілізації України

У ГУР розповіли про російський “тришаровий” план дестабілізації України

  • 3 Травня, 2024
  • 241 Переглядів
  • 0

Заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю The Economist  розповів про російський “тришаровий” план дестабілізації України. Він поєднує у собі перевагу на полі бою, дезінформаційну кампанію в Україні та ізоляцію на міжнародній арені.

За словами Скібіцького, травень буде ключовим місяцем, коли Росія застосує “тришаровий” план дестабілізації країни, пише Українська правда.

Головний фактор – військовий. Незважаючи на те, що американський Конгрес із запізненням дав добро на збільшення військової допомоги, пройдуть тижні, перш ніж вона дійде до лінії фронту. Навряд чи вона зможе зрівнятися з російськими запасами снарядів або забезпечити ефективний захист від низькотехнологічних, руйнівних керованих авіабомб.

Другий фактор – це російська дезінформаційна кампанія в Україні, спрямована на підрив української мобілізації та політичну легітимність Володимира Зеленського, чий президентський термін умовно закінчується 20 травня. Хоча Конституція чітко дозволяє його продовження на невизначений термін у воєнний час, його опоненти вже наголошують на вразливості президента.

Третім фактором, за словами Скібіцького, є невпинна кампанія Росії з міжнародної ізоляції України: “Вони будуть розхитувати ситуацію у будь-який спосіб”.

Читайте також: Розвідка США прогнозує посилення ескалації і наразі не бачить передумов припинення Росією війни в Україні

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE