Politerno > Україна і світ > У Зеленського відхилили петицію про розблокування надання зброї та допомоги “Азову” від США

У Зеленського відхилили петицію про розблокування надання зброї та допомоги “Азову” від США

  • 3 Травня, 2024
  • 973 Переглядів
  • 0

Сайт офіційного інтернет-представництва Президента України двічі відхилив петицію про розблокування надання зброї та допомоги 12-ій бригаді спеціального призначення «Азов» з боку США.

Про це повідомив командир бригади Денис Прокопенко.

Як зазначив Прокопенко, полк «Азов» обороняв Маріуполь у 2022 році із обмеженими ресурсами та застарілими зразками озброєння, що стало наслідком поправок в законах США, які діють з 2017-го року, та блокують «надання зброї та забезпечення навчання або іншої допомоги для батальйону «Азов».

“Попри те, що «Азов» неодноразово демонстрував свій професіоналізм та ефективність, поширення російської пропаганди продовжує сприяти обмеженню доступу до сучасної західної зброї 12-ій бригаді «Азов».

Публікацію петиції, яка закликає політичне керівництво України докласти всіх зусиль, аби поправку про заборону надання «Азову» американської зброї було вилучено з законів США про консолідовані асигнування, було відхилено.

Сайт офіційного інтернет-представництва Президента України двічі відхилив петицію.

«Азов» довів кров’ю свій професіоналізм і рішучість у відбитті російської агресії. Бійці 12-ої бригади «Азов» щодня захищають цивілізований світ і потребують підтримки для отримання сучасного західного озброєння”, – зазначив Прокопенко.

Нагадаємо, фахівці Державної аудиторської служби під час ревізії Бородянської селищної ради виявили порушення на 19,8 млн грн під час використання коштів, виділених на відновлення селища. 

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE