Politerno > Україна і світ > НАБУ та СБУ проводять обшуки у Державній судовій адміністрації

НАБУ та СБУ проводять обшуки у Державній судовій адміністрації

  • 21 Травня, 2024
  • 186 Переглядів
  • 0

У зв’язку зі слідчими діями на предмет можливої причетності працівників департаменту інформаційних технологій Державної судової адміністрації України (далі – ДСА України) до вчинення кримінального правопорушення (під час проведення тендерів), передбаченого ч. 2 ст. 15 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, детективи НАБУ спільно зі Службою безпеки України проводять обшуки в приміщеннях ДСА України.

ДСА України заявляє про нульову толерантність до корупції та усіляко сприятиме роботі правоохоронних органів для встановлення істини та притягнення винних до відповідальності.

За корупційні злочини посадові особи будь-якого рангу і статусу мають нести невідворотне покарання.

Статтею 62 Конституції України встановлено, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

У лютому 2024 року за результатами проведеного дисциплінарного провадження, у зв’язку з допущенням державним службовцем дисциплінарних проступків, передбачених пунктами 4, 5, 15 частини 2 статті 65 Закону України “Про державну службу” директору департаменту інформаційних технологій Державної судової адміністрації України оголошено догану.

Читайте також:

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE