Politerno > Україна і світ > Почалися перебої з постачанням палива: стали відомі численні наслідки пошкодження Керченської поромної переправи агресорів

Почалися перебої з постачанням палива: стали відомі численні наслідки пошкодження Керченської поромної переправи агресорів

  • 6 Червня, 2024
  • 327 Переглядів
  • 0

Погіршення пропускної здатності залізничного переходу після удару по Керченській поромній переправі вочевидь спричинило значні тимчасові перебої у військових логістичних операціях Росії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони Великої Британії у соцмережі X.

Експерти зазначають, що уражені українськими Силами оборони залізничні пороми майже напевно були основним засобом залізничного транспортування російських потягів із паливом і боєприпасами до Криму через суворі заходи безпеки, що застосовуються на Керченському мосту.

Крім цього, Росія експлуатує автомобільні пороми типу RO-RO (ролкерів) для перевезення важких вантажів через протоку, які відновили свою роботу після удару, йдеться у зведенні.

«Погіршення пропускної здатності залізничного переходу майже напевно спричинило значні тимчасові перебої в російських військових логістичних операціях і, потенційно, у постачанні палива до Криму», – наголосили аналітики британського Міноборони.

Вони додали, що Росія вочевидь буде змушена замінити залізнично-поромне сполучення якомога швидше. Це, ймовірно, вплине на ширші морські логістичні операції РФ або ризикує послабити їх процедури у разі використання залізничного мосту для транзиту палива і вибухових речовин.

«Український удар по поромних переправах і подальша атака на паливний склад, що знаходиться поблизу, знову підкреслює вразливість протоки до українських ударів, незважаючи на значні інвестиції Росії у безпеку та протиповітряну оборону», – підсумували у розвідці Британії.

Як повідомлялося, в ніч проти 30 травня Сили оборони України успішно уразили ракетами ATACMS Керченську поромну переправу, суттєвих пошкоджень зазнали два пороми, які здійснювали залізничні та автомобільні перевезення.

У результаті ураження суттєвих пошкоджень зазнали два пороми, які зодійснювали залізничні та автомобільні перевезення. Один із них сів на мілину, чим заблокував функціонування всієї Керченської переправи.

Читайте також: ГУР знищило ще одне вороже судно в окупованому Криму

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE