Politerno > Тернопільщина > Ще один суд виступив проти того, щоб “Креаторбуд” забудував обласний сиротинець у Тернополі та його зелену територію

Ще один суд виступив проти того, щоб “Креаторбуд” забудував обласний сиротинець у Тернополі та його зелену територію

  • 18 Червня, 2024
  • 1436 Переглядів
  • 0

Рішенням Тернопільського окружного адміністративного суду задоволено позов Тернопільської обласної прокуратури до Тернопільської обласної ради про визнання протиправним та скасування рішення чотирнадцятої сесії шостого скликання Тернопільської обласної ради від 25.09.2020 № 1698 «Про затвердження плану трансформації Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку та проведення інвестиційного конкурсу».

Зазначеним рішенням попереджено вибуття із комунальної власності майнового комплексу Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку, який на сьогодні реорганізовано у Тернопільський обласний комунальний заклад соціальної підтримки та виховання дітей площею 618, 6 кв.м та земельної ділянки площею 1, 1288 га вартістю 16, 6 млн. грн, загальною вартістю 41, 3 млн. гривень.

Вищезазначені рішення облради приймалися з суперечками та бурхливим обговоренням. Опоненти чинної на той час влади «порошенківців» закидали Віктору Овчаруку лобіювання інтересів будівельної компанії «Креатор-Буд», яка і претендувала на гектар землі «рефермованого» сиротинця. Про це Політерно писало у статті “Забрати у сиріт та віддати Гуді. Чергова багаторічна “схема” Надала на завершальній фазі”.

Нагадаємо, Тернопільською обласною радою укладено інвестиційну угоду з будівельною фірмою, виконання якої могло призвести до втрати комунального майна та земельної ділянки. Цей комплекс використовується закладом для дітей, позбавлених батьківського піклування.

Оскільки його втрата могла погіршити становище та умови перебування неповнолітніх вихованців дитячого будинку, прокуратура звернулась із позовом до суду.

Прокуратура виграла позов в Господарському суді, але забудовник подав апеляцію і під час її розгляду Верховний Суд змінив підсудність цієї справи, тому її вже розглядав адміністративний суд.

Читайте також: У Тернополі затримали керівника благодійного фону, який за 10 тисяч доларів пообіцяв “порішати” довідку про інвалідність. ФОТО

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE