Politerno > Україна і світ > Коломойський міг отримати підозру ще в 2003 році, але отримав лише після погіршення стосунків із Зеленським

Коломойський міг отримати підозру ще в 2003 році, але отримав лише після погіршення стосунків із Зеленським

  • 2 Липня, 2024
  • 258 Переглядів
  • Comments Off

Нещодавно Ігор Коломойський отримав підозру в організації замовного вбивства адвоката Сергія Карпенка, який не погодився скасувати рішення зборів акціонерів заводу «Дніпроспецсталь». Однак слідство тривало з 2003 року, а підозру Коломойський отримав лише зараз.

ZN.UA вдалося поговорити з постраждалим адвокатом.

На питання, чи здивувало його те, що цього року підозру за справою на вбивство було пред’явлено безпосередньо Коломойському він відповів:

«Я зв’язувався зі слідчими. Тоді ще, 2022 року. Ну, кажу, останнього виконавця впіймали, відпустили — все зрозуміло, а що із замовниками? Адже справу має бути закінчено загалом, а не лише стосовно виконавців. Мені сказали, що слідство триває».

Він також підтвердив думку про те, що підготовка до підозри 2024-го почалася ще 2022 року:

«Гадаю, що так. Це точно не спонтанне рішення й не разова акція. Розумієте, наше кримінальне судочинство завжди було, скажімо так, доцільним. Те, що нам може здаватися збігом, для когось цілком може бути доцільністю».

За інформацією ZN.UA,  вже тоді, у 2022 році, стосунки Володимира Зеленського з Ігорем Коломойським суттєво погіршилися, причому перший цього не приховував,  а другий – вперто не помічав.

Нагадаємо, Росія вдарила ракетою “Іскандер” по аеродрому “Миргород”, де базуються українські військові літаки.

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE