Politerno > Україна і світ > РФ контролює 4 населених пункти на Сумщині, продовжує спроби створити “буферну зону” – ОВА

РФ контролює 4 населених пункти на Сумщині, продовжує спроби створити “буферну зону” – ОВА

  • 27 Травня, 2025
  • 218 Переглядів
  • Comments Off

У Сумській обласній військовій адміністрації повідомили, що під контролем РФ перебувають населені пункти Новеньке, Басівка Юнаківської громади та Веселівка, Журавка Хотінської громади на Сумщині.

Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

“На сьогодні на території Сумщини під контролем противника знаходяться населені пункти Новеньке, Басівка Юнаківської громади та Веселівка, Журавка Хотінської громади.

Мешканці цих сіл були давно евакуйовані, загрози для цивільного населення там немає”, – зазначив чиновник.

Глава ОВА додає, що РФ продовжує спроби просування з метою створення так званої “буферної зони”.

Бойові дії тривають на околицях села Водолаги та поблизу Володимирівки, Біловодів, Костянтинівки та Кіндратівки Хотінської громади, а також на околицях Локні Юнаківської громади.

“Сили оборони України та усі складові сил оборони тримають ситуацію під контролем, завдаючи ворогу точних вогневих уражень. Наші захисники рішуче відбивають атаки противника та не дозволяють йому просуватися вглиб території Сумщини”, – підкреслив Григоров.

Нагадаємо, уряд Швеції виділив 4,8 мільярда шведських крон (близько 504 мільйонів доларів) на зміцнення обороноздатності України. 

Діліться у соцмережах:

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE