Як відомо, нещодавно громадськими активістами було поновлено вирубані дерева (висадка нових дерев) на території поблизу заводу “Оріон” по вул. 15 Квітня. Така акція відбулася не випадково, адже перед тим, у квітні, невідомі особи вночі зрізали на цій алеї 21 дерево. Сталося це у зв’язку з тим, що на місці, де росли дерева, планують встановити секцію МАФів. Хоча судячи із відповідей […]