Politerno > Статті > Україна і світ > Чи можна на брехні виграти вибори?

Чи можна на брехні виграти вибори?

  • 21 Березня, 2019
  • 1151 Переглядів
  • Comments Off

Проплачені провладні інтернет сайти не перестають активно «атакувати» свідомість українців брехливими повідомленнями про страшні «злочини» партії ВО «Батьківщина» спрямовані на фальсифікацію виборів Президента України 2019 року. Якого тільки бруду не вилито за останні місяці на партійців та на лідера партії Ю.Тимошенко, більшість якого нагадує маячню хворого з діагнозом дибілізм та ідіотизм.

Підтвердженням цьому є офіційна відповідь від 17.03.2019 року з ГУ НП в Тернопільській області на запит голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» В.Деревляного, в якому зазначено, що слідчими слідчих підрозділів поліції не зареєстровано жодного кримінального провадження та не проводиться досудових розслідувань стосовно будь-яких членів ВО «Батьківщина» у сфері порушення виборчого законодавства.

Тому, на всі ці закиди можемо сказати що брехливі провокації та залякування з боку влади не зможуть похитнути нашу віру в перемогу Ю.Тимошенко на виборах Президента, зламати наші міцні ряди однодумців, деморалізувати роботу первинних партійних структур «Батьківщини» та членів ДВК.

Сумно одне, що є ще люди які піддаються психологічній обробці «порохоботів», готові із запалом повторювати «мантри», нав’язані «промивкою мозгів» про «Єдиного кандидата гідного бути Президентом», про «спасителя України від російського агресора», тощо.

Ось і зараз розпочата чергова хвиля вкидання Піар-мусору, спрямована на формування в останній тиждень перед виборами суспільної думки про «100% перемогу на виборах П.Порошенка, з одночасним програшем його основних конкурентів Ю.Тимошенко та В.Зеленського».

Читайте також: Звернення Василя Деревляного щодо провокацій проти прихильників Юлії Тимошенко та членів “Батьківщини”

Ось окремі лише матеріали, які протягом кількох днів широко розтиражовані в інтернеті та ЗМІ: соціологічна служба Центр досліджень “СОЦІС” опублікувала березневу соціологію, в якій зазначив, що Ю.Тимошенко відстає від В.Зеленського та П.Порошенка, тому нібито не попадає в другий тур. Ці «фейкові» дані підхоплює представник президента України в Верховній Раді Ірина Луценко, яка в єфірі телеканалу «Прямой» заявила що «кандидат в Президенти України Ю.Тимошенко не виходить в другий тур виборів через постійну брехню виборцям та перекручування фактів».

Тут же починає «співати» на телеканалах Генеральний прокурор України Луценко, який заявляє американському виданню «The Hill» що, «Президент РФ Володимир Путін вдається до шантажу перед виборами в Україні, змушуючи українських виборців обирати між кандидатом в президенти, якому він віддає перевагу, та подальшим конфліктом з Росією… Чи будемо ми разом з Порошенком, і продовжуватимемо війну, або ми йдемо з ким-небудь, окрім пана Порошенка, і він працює з будь-ким, окрім нього».

Взагалі то, тема «Одинокого героя – борця з Росією П.Порошенка» зараз знову активно тиражується великою кількістю псевдо політичних аналітиків, які сидять на грошах «фонду П.Порошенка»; так політичний аналітик Павло Нусс у своєму блозі пише, що «ніякий інший кандидат, крім Петра Порошенка, не має чіткого плану повернення окупованих територій з дотриманням і забезпеченням інтересів України, і нібито Кремль чекає зміни влади Петра Порошенка на відвертий чи замаскований проросійської режим руками самих українців, але надії Путіна марні. Такого подарунка Путіну українці не зроблять».

Тут же кричить колишній горлопай «Партії регіонів» Тарас Чорновіл, який з розумним виглядом заявляє, що Росія хоче максимально ослабити українську владу, підтримуючи кандидатуру в президенти України Володимира Зеленського.

Одночасно популістську брехню команда П.Порошенка підсилює цілком матеріальним підкупом різних верств населення, такими як підвищення пенсій, виплата 1200 гривень надбавки малозабезпеченим пенсіонерам, виплата комунальних субсидій «живими» грошами. Хоча питання пенсій, зарплат і субсидій, м’яко кажучи не входить у сферу відповідальності глави держави, Порошенко прямо «наказав» Гройсману знайти гроші на ці «подарунки». І скільки би президент і прем’єр-міністр не говорили про “відновлення соціальної справедливості” і “стратегію боротьби з бідністю”, сам факт виплат підвищених пенсій, надбавок лише в передвиборчий період свідчить про завуальований підкуп виборців..

Читайте також: Розвінчання чергового “міфу” команди Порошенка

Надіюсь, шановні читачі холодним розумом «оцінили» весь механізм маніпуляцій, які здійснюють політтехнологи П.Порошенка, і на виборах 31 березня дадуть гідну відповідь цим ганебним спекуляціям.

Для показу реального стану речей, опишу лише одну ситуацію, яка свідчить про «всеосяжну любов» П.Порошенка до свого народу. Так, 20 березня П.Порошенко відвідав з передвиборчим візитом м. Хмельницький, де провів на центральному майдані Незалежності мітинг.

Що вразило: таких нечуваних заходів безпеки ще не було! З кількох сотень правоохоронців у шевронах та в цивільному створили периметр, куди через рамки-металошукачі пропускали спеціально запрошених людей на зустріч з Президентом. Потрапити ж “ближче до тіла” гаранта не могли будь-які перехожі з вулиці. Таким чином, Хмельницький нагадував “теплу ванну”, в якій Порошенко безперешкодно виголосив свої плани на другий президентський термін та провів фотосесію з “огородженим” електоратом.

Народу було багато. Але все як і раніше, як завжди – зігнали бюджетників та студентів. В натовпі тітушки , які перевіряли плакати у пересічних виборців, щоб не дай Бог, хтось не написав щось «образливе» Президенту. Ось так Президент все більше відгороджується від простих людей, все більше йому треба охорони щоб такі мітинги проходили гладко, по сценарію.

До речі, можливо 25 березня пан Президент буде перебувати з візитом і на Тернопільщині, про що свідчить «ентузіазм» комунальників, які посилено чистять центральні вулиці. Але найбільшою ознакою того, що П.Порошенко приїде в Тернопіль є той факт, що партійці БПП уже тиждень обходять усі місцеві магазини іграшок та викупляють всі резинові чи плюшеві іграшки свиней…. Певно, на сувеніри…

Василь Облещук 

Читайте також: Викрито усю київську мережу Порошенка

Діліться у соцмережах:

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE