Politerno > Статті > Україна і світ > Кораблі Косюка вже чотири дні стоять під Ніццою, а яхта Хомутинника – біля берегів Сардинії

Кораблі Косюка вже чотири дні стоять під Ніццою, а яхта Хомутинника – біля берегів Сардинії

  • 9 Серпня, 2018
  • 3335 Переглядів
  • 0

Два судна аграрного магната Косюка завжди ходять разом, фото: marinetraffic.com/facebook.com

87-метрова яхта мільярдера Юрія Косюка ось уже четвертий день стоїть в марині Больє-сюр-Мер. Це середземноморське місто на півдні Франції, яке входить в департамент Приморські Альпи і розташовується між Ніццою і Монако.

Інформацію про те, де на якорі знаходиться плавзасіб соратника президента “Страна” знайшла на сайті marinetraffic.com, який в режимі реального часу відстежує локацію кораблів по всьому світі.

Яхта ACE, фото: marinetraffic.com

Яхта, яка називається ACE (англ – “туз”) припливла сюди з Монако, тому справедливо зазначали, що президент Порошенко дуже ймовірно міг провести пару днів своєї відпустки саме на ній. Тим більше, що Юрій Косюк в хороших дружніх стосунках з Петром Олексійовичем, а також є його позаштатним радником. Яхту Ace неодноразово бачили біля берегів Марбельї, де знаходиться іспанська садиба президента.

Яхта Косюка в Марбельї, відео: youtube.com

Читайте також: Порошенко зателефонував журналістці ТСН і звинуватив у праці на “найбільшого олігарха” (Відео)

Відзначимо, що і розмах плавального засобу цілком підходящий для відпочинку перших осіб країни.

Яхту ACE називають творінням мистецтва суднобудівників. Про те, що саме вона належить власнику і голові ради директорів групи компаній “Миронівський хлебпродут” (бренди “Наша Ряба”, “Фуа Гра”, “Сертифікований Ангус”, “Дружба Народів”, “Бащинський”, “Легко!” І ” Qualiko “) повідомив Сергій Лещенко у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Яхта ACE, фото: marinetraffic.com

Яхта Ace була замовлена ​​Косюком і побудована спеціально для нього в 2012 році на верфях Lürssen Yachts в Німеччині, а за дизайн всередині і зовні відповідало бюро Winch Design. Вартість судна склала, за різними оцінками, $ 150-180 млн.

“Туз” може прийняти 12 гостей. Яхта має шість кают-апартаментів. Тут є басейн, сауна, тренажерний зал і навіть кінотеатр.

Відзначимо, що яхту постійно супроводжує другий корабель Garcon і нинішній перехід – не виняток. Про це свідчать дані сервісу по відстеженню пересування суден.

Корабель Garcon, фото: marinetraffic.com

До речі, це судно може вмістити вертоліт. Вартість додаткової яхти складає близько $ 30 млн. Нагадаємо, що журнал Forbes оцінив стан Косюка на 2017 рік в $ 1,5 млрд.

 

Яхта Хомутинника в Італії

А ось яхта, яку приписують Віталію Хомутиннику, голові парламентської групи “Відродження” учора припливла до берегів Сардинії, а точніше в круїзний порт Ольбія. До цього яхта під назвою APОSTROPHE (англ – “апостроф”) стояла поблизу острова Понца.

Яхта APОSTROPHE, фото: marinetraffic.com

Про те, що ця яхта належить нардепу повідомила журналістка Христина Бердинських у своєму розслідуванні для журналу “Новий час” .

Цю ж інформацію підтверджував Джеймс Клефан, співробітник однієї з європейських фрахтових компаній. Човен був виготовлений за спецзамовленням і обійшовся молодому політику в $ 56 млн. Його будували 5 років і спустили на воду в 2013 році. А через рік її вже виставляли на продаж за $ 23 млн.

Зареєстрована яхта на Кайманових островах, а в декларації за 2017 рік Хомутинника вказано дві компанії, власником яких він є.

 

Відзначимо, що 4 серпня Віталію Хомутиннику виповнилося 42 роки. Своє 40-річчя, він, до речі, відзначав в Італії, де зараз його яхта. Так що цілком ймовірно і в цьому році він святкував День народження на Сардинії.

Читайте також: Приватний літак нардепа Хомутинніка був помічений в Італії

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь