Politerno > Статті > Україна і світ > На Тимошенко за 10 років були випробувані всі підлі технології компанії Кучма-Янукович-Путін

На Тимошенко за 10 років були випробувані всі підлі технології компанії Кучма-Янукович-Путін

  • 29 Жовтня, 2017
  • 1290 Переглядів
  • 0

Момент істини

Я не збиралася писати до виборів. Тим більше на захист Юлії Володимирівни. В принципі, всі слова сказані, як на підтримку Тимошенко, так і в заперечення Порошенка. Після слів залишилася тільки перевірка 25-го народу на наявність не тільки розуму, але й елементарно, інстинкту самозбереження.

Однак вчора, прочитавши коментарі з приводу дебатів Юлії Володимирівни з Ярошем, я звернула увагу на те, як змінився склад юлефобів. В основному, це росіяни. Дивно, чи не так? У нас начебто з цим біологічним матеріалом і у самих проблем немає. Цілком в достатній кількості вони лазять по сайтах і паскудять.

І я вирішила написати

На Юлії Володимирівні за 10 років були випробувані всі підлі технології, які тільки міг винайти витончений колективний “розум” компанії Кучма-Янукович-Путлер. Тільки дуже сильна, вольова і розумна людина могла це витримати, і не зламатися. Для мене загадка, де вона бере сили, але я розумію, що саме тому Юлія Володимирівна сьогодні єдиний реальний політик, гідний звання Президента України.

З усіх, призначених їй випробувань, на мій погляд, в’язниця виявилася не найважчим. Найстрашнішим інструментом, виявилася БРЕХНЯ, яку 10 років вкидали і продовжують вкидати її вороги. Так, саме, вороги, а не суперники, конкуренти або противники. Причому, дивовижна річ, вороги Тимошенко, виявилися на перевірку ворогами України. Якось “дивно” збіглося…

На жаль, проти БРЕХНІ боротися складно і практично неможливо. Оббріхана людина завжди змушена захищатися. При найменших спробах, напасти, моментально вступає хор дармоїдів і розлючених негідників, які затягують вічну пісню – “Тимошенко поливає брудом своїх суперників”.

Значить, поїздки Юлії Володимирівни в гарячі точки – це піар, а обвішані всі стовпи в усіх містах і селах бігмордами Поршенка – це чесне ведення кампанії.

Виходить, що участь Тимошенко в телевізійних ефірах – це знову-таки, піар, а боягузливе уникнення Порошенком будь-якого з нею прямого спілкування – це мужній вчинок кандидата, котрий постійно привозить з собою на мітинги кілька автобусів чергової клаки.

Але справа навіть не в цьому, справа в тому, що смаженим “фактам”, придуманим журнашлюхами і політолухами, народ вірить більше – для того щоб їх приймати, немає необхідності включати мізки. Іншими словами, Тимошенко знову випереджає сьогоднішній час.

Наша країна проводить дивні вибори, яким практично немає прецедентів в історії. Йде неоголошена війна, справжня, не в кіно, зі смертями і вбивствами. Усередині країни продовжують їй шкодити недобиті ригоносці, а в кандидати в президенти набилася в основному шушера і лушпайки.

А тролі і біомаса продовжують свою чорну справу – труять Тимошенко. Їм немає справи до долі країни, їх не хвилюють убиті хлопчики. Вони справно отримують за свою “працю” миску помиїв, сёрбають їх і зі спокійною совістю лягають спати. Вони не пам’ятають 2004-й рік, вони не визнають результати своєї аналогічної поведінки в 2010-му.

Я б ніколи не стала це писати і огризатися на ідіотські коментарі, якби мені не судилося жити з ними і далі в одній країні. Один раз вони вже вибрали… 4 страшних роки для моєї країни. Але їх це не зупиняє.

Я буду голосувати за Юлію Володимирівну. І не тому, що є її фанатом, а тому що це єдиний шанс для України на краще життя. У разі приходу до влади рейтингоносця, можна складати речі, і просити політичного притулку в будь-якій країні ЄС, США та ін.

Особливо швидко це повинні робити молоді і розумні, поки вони ще не встигнуть на собі випробувати всі шоколадні преференції. Я буду голосувати за Тимошенко, тому що мені пощастило – я взагалі не реагую на плітки і порожні звинувачення.

Я зневажаю журнашлюх, і мені страшно, що їм вдалося перетворити одну з найблискучіших професій в страшне знаряддя фальсифікацій і провокацій. Я абсолютно впевнена, що люстрацію треба починати саме з них, з продажних соціологів. Чим ближче вибори, тим активніше йде продаж. Продаються поодинці, і оптом, за гроші і за місце під сонцем. Деякі одиниці, жалюгідно виправдовуючись за своє зрадництво, деякі, агресивно ображаючи.

Дико було бачити прізвища людей, яких ти ще годину тому вважав порядними, страшно було впізнавати у вчорашніх героях, зрадників. Але зрадникам завжди перша куля. І вона їх обов’язково наздожене.

P. S. День 25 травня покаже, чи потрібно було стягувати з трону Януковича, віддирати його ціною крові кращих синів і дочок України. Або нехай би і далі сидів в Межигір’ї і крав-крав-крав. Яка різниця, він з сім’єю, чи Порошенко з родиною.

P. P. S. Часи потурання і толерастії до ворогів закінчилися. 25 травня настане момент істини. І я дуже хочу, щоб ми пройшли і це випробування з честю і гідністю НАРОДУ, а не потенційних рабів.

Katerina Maslova

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

POLITERNO FULL

Приєднуйтесь до нас у Телеграм

ПЕРЕЙТИ
CLOSE