Politerno > Статті > Україна і світ > Особисте життя Олега Ляшка: “тихоня Таня”, Росіта, Боря, Даніель і кум Юрій

Особисте життя Олега Ляшка: “тихоня Таня”, Росіта, Боря, Даніель і кум Юрій

  • 11 Квітня, 2018
  • 6577 Переглядів
  • 0

Поки православні відзначали Великдень, 8 квітня, лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко вирішив зробити пропозицію руки і серця. 45-річний холостяк оголосив про майбутнє весілля.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він виклав відео, в якому розповідає про те, що 2 червня він офіційно розписується зі своєю цивільною дружиною Росітою Сайрайнен.

“Росіта довго чекала цього моменту. Я хочу сказати, що ми 2 червня йдемо з Росітою розписуватися… У нас вже дитина скоро розписуватися буде, а ми тільки надумали. 20 років я думав, чи варто це робити. Хотів ще 20 років подумати, але Росита не дала. Поставила ультиматум: або йдемо, або думай з іншою. А нам іншої не треба”, – розповідає Ляшко.

Днями ми детально описували політичний аспект цієї історії. Сьогодні ж більш детально зупинимося на особистому житті поки що холостяка Ляшко.

“Тихоня Таня”

Першою дружиною Ляшка була “тихоня Таня”. Так Тетяну Юзькову називали в політичній тусовці, бо вона скромна і мовчазна.

Зараз 54-річна Юзькова – народний депутат від “Радикальної партії”. Зайшла в Раду замість співачки Злати Огневич, яка склала свої депутатські повноваження. Тетяна – дочка Леоніда Юзькова, голови Конституційного суду України в 1992-1995 роках.

Тетяна Юзькова на своєму робочому місці в парламенті, фото: Аркадій Манн, “Страна”

Юзькова за освітою юрист і саме вона захищала Ляшка в процесі про наклеп з Дурдинцем.

Нагадаємо, що другу судимість Ляшко отримав за наклеп на Василя Дурдинця, що займав посаду в.о. прем’єр-міністра під час президентства Леоніда Кучми. Тоді Дурдинець виграв суд проти Ляшка, але завдяки скандалу позбувся посади. А Олег отримав два роки умовно – за наклеп. Сам Олег Ляшко назвав цю справу політичною.

Але повернемося до Юзькової. Ляшко неодноразово представляв її в якості дружини, проте союз якщо і був, то спадкоємців не дав, і протримався півтора року.

Росіта Сайранен

Після Юзькової світ раптом дізнався про таку собі Росіту Сайранен. Народилася вона в Дніпропетровську в родині військового. Прабабуся була іспанкою, в чию честь і дали ім’я майбутній дружині Ляшка. За освітою – бібліограф суспільно-політичної літератури.

Росіта Сайранен, фото: facebook.com

За офіційною версією, Росіта і Ляшко познайомилися в 1998 році в залі ігрових автоматів, де вона працювала адміністратором. За іншою інформацією, Росіта довгий час займалася тим, що здавала в оренду квартири в центрі столиці.

У 2002 році у неї народилася дочка Влада. У багатьох інтерв’ю Олег Ляшко і його цивільна дружина говорять про те, що Влада – їх спільна дочка.

Але, є одна деталь, на яку варто звернути увагу. У деклараціях лідера “Радикальної партії” дівчинка вказана як Горбенко Владислава Віталіївна. Тобто виходить у неї і прізвище і по батькові не мають ніякого відношення до головного радикала.

Вперше “в люди” Ляшко вивів Росіту тільки в кінці 2011 року. Причому тоді вона сама зізналася в програмі “Світське життя”, що вони з Ляшко не живуть постійно разом.

Секс-скандал з Борєю

Восени 2010 року, в інтернеті з’явилися відео 1993 року під час допиту в прокуратурі, коли тоді ще 21-річний Олег Ляшко, будучи редактором газети “Комерційні вісті”, відверто розповів про своє сексуальне життя з чоловіком на ім’я Боря.

В одному з уривків Ляшко визнає, що вступив з Борею в статеві стосунки внаслідок умовлянь і обіцянок допомогти по роботі і знайти спонсорів для газети. На цьому відео слідчі питали Ляшка не стільки про його діяльность, скільки про його стосунки з цим Борисом, який займав високу посаду в Міністерстві зовнішньоекономічних зв’язків і навіть супроводжував тодішнього президента України Леоніда Кравчука в поїздках.

Примітно, що газета, якою керував молодий Олег Ляшко, виходила при Міністерстві зовнішньоекономічних зв’язків України. Керував міністерством Борис Соболєв. Тоді він був у статусі виконуючого обов’язки міністра. Втім, Соболєв пізніше заперечував зв’язок з Ляшком, а сам Ляшко називав це відео фальшивкою.

Даніель і кум Юра

В останній рік Ляшко проводить багато часу зі студентом на ім’я Даніель.

Даніель Лайс вчиться в Києві на міжнародній економіці, фото: tabloid/facebook.com

ЗМІ швидко розпізнали таємничого хлопця, з яким Ляшко попивав каву в одному з кафе Відня. Звуть його Даніель Лайс. Молода людина вчиться в КНЕУ (Київський національний економічний університет). Цю інформацію нам підтвердили як однокурсники хлопця (впізнали його на фото), так і джерела в оточенні Ляшка. За їх даними, в 90-і роки батьки молодої людини переїхали до Німеччини, але поступати Даніель повернувся в Україну. При цьому громадянство у нього німецьке.

Пізніше Олега Ляшка разом з Даніелем бачили неодноразово і в столичному Пасажі на Хрещатику. Також вони часто подорожують разом. Зокрема літали в Німеччину і Австрію.

Але і Даніелем все не обмежується. Є ще й кум Юрій Сухін, з яким Ляшко об’їздив півсвіту. Навіть його майбутня дружина Росіта стільки не бувала з Ляшком за кордоном.

Сухін і Ляшко, фото: instagram.com

Тільки протягом 2017-го вони вже встигли побувати в Таїланді, Франції, Австрії, Ізраїлі та Хорватії. В цей час їх сім’ї залишалися в Україні.

Strana.ua

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE