Politerno > Статті > Україна і світ > Палісад вже знесло, за дахом справа не стане

Палісад вже знесло, за дахом справа не стане

  • 15 Березня, 2018
  • 1630 Переглядів
  • 0

Петро Олексійович на другий термін націлився. Він прекрасно знає, що за нього проголосує тільки його вертикаль. А як інших змусити себе любити? Тільки страхом. Навіть, якщо лякати доведеться півкраїни.

У мене розум заточений на деталі. Якщо в оповіданні хоч одна деталь «вилазить», не збігається або кульгає, рукопис треба або переписувати або по листочку – у вогонь. І, повірте, горіти буде…

А тут деталей… Одним словом, пишемо повість з незбіжних деталей. Не заради приколу, а, тому, що в кінці казки приказка буде. Серйозна і зовсім не весела для нас з вами.

Замість передмови: Петя, Вася і Юра повелися на державних переворотах. Спочатку Саакашвілі на гроші Курченка, тепер Рубан на гроші Захарченка з благословення Медведчука.

Отже, все розпочалося 1 березня 2018 року, коли гарант, неждано-негадано, з’явившись перед журналістами, своїм язиком без кісток зморозив похвалу Медведчуку за сприяння в обміні заручниками. Народ цю похвалу пропустив повз вуха – що вже там похвала якась, якщо Медведчук Україну в Мінську представляє.

Але! Але, порошенківські сценаристи заціпеніли. Вони написали своєму акторові потрясний серіал, який той буде грати цілий рік до виборів, але відсебеньок не передбачали. Починається цей серіал з розгону протестного руху, з закритої зустрічі з блохерами і з аспірації в НАТО. Розгоном принизили ветеранів, зустріччю з сраколизами принизили себе, тому з НАТО треба вистояти. Ніхто не знає, що таке «аспірант» НАТО, в тому числі, і сам Північноатлантичний альянс, але президент у себе на сторінці оголосив, що Україна стала, слава Богу, «аспірантом». Швидше за все, це від англійського “aspire” – хотіти, сильно бажати, прагнути. Сьогодні, правда, невеликий натівський клерк осадив президента України, сказавши йому, що брехати не добре. Подумали – з ботами в НАТО можна, з офшорами можна, з Роттердамом можна, з Мальдівами можна, а от з похвалою куму Путіна не можна, аспірація зірватися може. Тому, щось треба робити. Народ і західні партнери повинні пізнати й повірити, що Медведчук буде «наступним». Але, щоб хтось був «наступний», треба знайти «попереднього».

Знайшли Рубана. І тут починаються деталі. У 2014 році, дрібного підприємця Рубана, тодішній керівник Антитерористичного центру при СБУ Вася Грицак, раптом призначає уповноваженим проводити переговори про звільнення заручників. Не просто призначає, а видає йому посвідчення генерал-полковника.

Тепер цікаво. Кажуть, що Рубан не те, що людиною Медведчука ніколи не був, але і постраждав через конфлікт інтересів. Медведчук обмінював полонених за чергову цеглинку в свій власний пам’ятник путінського гуманітарія і благодійника, а Рубан з «Офіцерським корпусом» з цієї теми годувалися. Медведчуку хочеться швидше перестрибнути тему заручників, оскільки за пунктом про «обмін всіх на всіх» відкривається все решта – автономія, амністія, вибори і далі за списком.

Вася Грицак заборонив Рубану перетинати «кордон» з ЛНР/ДНР в лютому 2017 року. Як тільки Рубан переправив Надюху на ту сторону, так і спалився. Поїздка-то якраз і відбулася 24 лютого 2017 року…

Рубан вирішив наплювати на високу заборону. Чому? Тому що його про це попросив сам «Кедр», який скучив за своїми старими меблями. Хто ж такий «Кедр»? Це майор Павло Балів з 8-го окремого полку ЗСУ, повний кавалер Ордена Богдана Хмельницького. За що був нагороджений? Нібито за те, що завалив «Гіві» і «Моторолу». Він, начебто, також ліквідував Армена Багіряна (позивний «Багі»), труп якого звинуватили у вбивстві Ендрю (Андрія Галущенка, який розкрив фронтові контрабандні схеми). Труп був потрібен, щоб відпустити трьох реальних обвинувачених у справі Ендрю. Втім, це все не так важливо, як те, що «Кедр» тихо керує кримінальним бізнесом, з якого знімає вершки керівництво ГРУ МО. Ну, там торгівля зброєю, контрабанда, партії наркотиків, що рухаються з Афганістану до Європи. Подумала – вашу мать! «Шовкового шляху» до Китаю не вийшло, а наркостежину протоптати – без проблем. Ех, Україна… Так ось, тепер зрозуміло, чому, якщо такий «Кедр» просить привезти старі меблі, то такому «Кедру» не відмовляють.

«Кедр» сказав Рубану – ось тобі мікроавтобус, перетнеш на ньому «кордон» і все, більше нічого не треба. Вільний.

Мікроавтобус, як і Рубан, теж виявився поміченим – в листопаді 2017 року цей автобус СБУ вже затримувало з вантажем зброї. Про це на брифінгу сказав сам Грицак. Але у нас СБУ щедре і гуманне. Зброю залишили, а бус знову віддали «терористам» – шкода хлопців, витратилися, придбали. Ну, там пацани теж не ликом шиті, давай, думають, знову перевеземо міномет в шафі в спаленому бусі.

Ну, завантажили. Правда, видно вантажили похапцем, бо міни (120 мм.) більше міномета (62 мм.). Цю неув’язочку СБУ пояснило просто – міномети потрібного калібру терористи, що мали на меті розхерачити з них урядовий квартал, а заодне, Порошенка, Яценюка, Турчинова і Авакова, завезли раніше (!)

Поїхали далі. Йдеться про тисячі жертв – он якому теракту Вася Грицак запобіг! Тоді, чому заарештований тільки один чоловік – Рубан? Він один готував теракт, зброю в шафах і диванах перевозив і, судячи з усього, стріляв би він теж один. Так і бачу – йде генерал-полковник Рубан на Раду і стріляє, не перезаряджаючи, з кількох мінометів відразу, в які міни не влазять…

А ось і ні, не праві ті, хто говорить, що Рубан готувався покласти все керівництво України в поодинці. Там СБУ «пiдозру» Рубану склепало, так от, в ній говориться, що Рубан таки-да, був не один. Готувався військовий переворот, оскільки першу партію зброї (ймовірно, міномети правильного розміру, відповідні для мин на фотках), Рубан відправив на адресу в/ч 0553 в Хмельницький, що знаходиться по вулиці Толстого, 4. Це 8-ий окремий полк спецназу. Одним словом, ГРУ. Кажуть, саме вони завалили «Гіві». Тут-то коло і замкнулося, Значить, першу партію зброї Рубан доставив самому «Кедру»?

І ось, Вася Грицак, голова СБУ, співробітників якого, як пише Касьянов, в ніч з 27 на 28 червня 2015 року, затримали з двома вантажівками, навантаженими мішками з грошима, по 5-6 тонн кожна, стверджує, що на базі спецназу в Хмельницькому акумулювалась зброю для державного перевороту. Так, до речі, фури з мішками бабла, все-таки пішли до сепарів, тому що пролунав «дзвінок згори».

Тут чорт ногу зломить – я маю на увазі хто що кришує. СБУ, ГРУ, МО, МВС, АП… Одні «дахи», сонця не видно, тому народ мре або дряпає туди, де сонце іноді встає і сідає.

Задаю собі питання – а от з усіма цими «дахами», наркотою, янтарем, тоннами налу в мішках з-під цукру, «аспірантом» в НАТО беруть? Ну, та ладно, сьогодні ми вже зрозуміли, що «аспірація» була однією з ілюзій патологічного «ілюзіоніста» Петра Порошенка…

Але, повернемося до наших деталей. Навіщо було перти зброю з того боку? Її що, на цій стороні не можна було купити? Кажуть, вся Україна перетворилася в один великий схрон стволів. Її ховають всі – менти, грушники, весеушники, есбеушники і пересічні громадяни – задоволені і незадоволені. Ховають для чорного ринку, ховають на всякий випадок, ховають для майбутньої справи. Ховають в лісах, полях і гаражах. Її не тільки ховають, її продають всі всім.

Ну, і останнє. Хто ж напоумив Рубана на такий подвиг? Ні, «Кедр» його підставив, а ось хто напоумив Раду разхерачити і Петра Олексійовича заодне з Яценюком грюкнути? Хто цей великий розум, який переховується за геніальним планом масштабного теракту? І ось тут ціле віяло кандидатів розкривається. ФСБ, Медведчук і Захарченко – Грицак наполягає саме на цій версії. Причому, сказав, що з Кремля попросили Рубана організувати «якомога більше трупів». Медведчука клеять до Рубана, а він не клеїться, тому що всі свідки вже сказали про те, що Рубан ніякого стосунку до «Українського вибору» Медведчука не мав. А мав він досить тісні відносини з Геннадієм Корбаном. Даремно Корбан повернувся…

Вася і Петя під цю держзраду просто відкрили скриньку Пандори. Тепер з нього будуть різні прізвища вилітати. Почалася передвиборна кампанія і всіх неугодних тепер будуть звинувачувати в змові з метою вчинення терористичного акту і замаху на перших осіб держави.

Така собі, не квола стаття. Тому ставити собі питання – чому Рубана заарештували прямо на КП, а не дали йому доїхати до кінцевого пункту призначення, щоб викрити всю кодлу змовників, не варто. Це зайва деталь.

Не варто також питати про те, навіщо Рубану було самому сідати за кермо мікроавтобуса? Адже не міг же він не знати, що везе шафи з мінометами?! Керівники терактів зазвичай залишаються в тіні. Теж зайва деталь для розумів Васіних і Петіних «сценаристів».

І, нарешті, остання зайва деталь – де доказ, що Рубан хотів розстріляти Раду і Порошенка? На мінах що, було написано «На Раду» і «Для Порошенка»?

Висновок. Одним пострілом вирішили вбити відразу двох зайців –

1. «Запобігти» черговому теракту і «розкрити» черговий державний переворот, підготувавши пігрунтя для того, щоб ввести воєнний стан, при якому вибори неможливі

2. Там НАБУ поперло на Демчину, заступника голови СБУ, що кришує видобуток бурштину .

Перший «заєць» опустить країну в стан терору. Почнуть з гучних імен, а закінчать вже не знаю, ким. Можливо, настане такий час, коли ми будемо прокидатися вранці і від страху в’язко думати, кричав я уві сні і чи були серед іншого марення слова «теракт», «Рада» і «Порошенко»?

А що стосується другого “зайця” – Грицака і його підлеглого Демчину, то «Вася-*банько» його під шумок відмиє. Можете навіть не сумніватися.

А, тепер, приповідка. Ми, народ, що з незрозумілої причини не реагуємо на подразники, не повинні ковтати це мракобісся! І не заради Рубана, а заради себе самих. Це вже не попкорн. Це hardcore. Раніше це стосувалося інших, тепер є…  будуть нас. Коли заарештовували добровольців, торнадівців і Корбана, ми промовчали, тепер вони можуть заарештувати кого завгодно. Коли висилали грузин, ми промовчали, тепер вони можуть вислати кого завгодно. Промовчимо зі склепаним звинуваченням в тероризмі і держперевороті, і до кожного з нас зможуть прийти, відкривши двері без стуку…

Петро Олексійович на другий термін націлився. Він прекрасно знає, що за нього проголосує тільки його вертикаль. А як інших змусити себе любити? Тільки страхом. Навіть, якщо лякати доведеться півкраїни. Адже від однієї думки про те, що можна підірвати пару багатоповерхівок в будь-якому українському місті, робиться не по собі. Проголосуєш за чорта лисого, аби мир був і смертей не було! Адже саме мир Петя нам обіцяв чотири роки тому. Саме на Петін мир ми купилися, але, чомусь, з тих пір поховали вже більше 12 тисяч своїх співгромадян, захисників і дітей…

Ось чим нам загрожує наше чергове мовчання… Повірте мені, палісад вже знесло, за дахом справа не стане.

Olena Ksantopulos
Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE