Politerno > Статті > Тернопільщина > В інвестугоді по “МакДональдсу” не вказано жодного офіційного представника компанії в Україні (Документ)

В інвестугоді по “МакДональдсу” не вказано жодного офіційного представника компанії в Україні (Документ)

  • 12 Квітня, 2018
  • 3762 Переглядів
  • 0

В інвестиційній угоді щодо будівництва на майдані Перемоги “McDonald’s” не йдеться про жодного офіційного представника компанії в Україні.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook журналістка Тетяна Колеснік.

“Ура, панове! Місяць очікування і я маю інвестугоду щодо будівництва “McDonald’s” у Тернополі! Та про офіційного представника «McDonald’s” в Україні там ні слова”, – повідомила Тетяна.

Більше того, фірма яка згадується в інвестугоді не зазначена на інформаційному стенді будівельного майданчику.

Так, договір укладений між:
1) Виконавчим комітетом ТМР в особі заступника мера Хімейчука Івана Сергійовича.
2) ТзВО «Зодіак Люкс» в особі керівника Кузьменка Бориса Миколайовича
3) Комунальним підприємством ТМР фірми «Тернопільбудінвестзамовник» в особі директора Кришталовського Романа Казимировича.

Як відомо, франшизи McDonalds не продає і в Україні компанію представляє лише одна фірма із статутним капіталом майже мільярд – це ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд» (інформація з сайту McDonalds). Та про неї в угоді не згадується. Як і про конкретно McDonalds також.

Договором передбачено укладання додаткових угод, якщо в цьому є потреба, і, можливо, «Зодіак Люкс» має такі документи, але виникає логічне запитання: «Чому мерія (КП) укладає договори через «прокладку»?. До речі, на інформаційному стенді (принаймні тому, що бачила на початках) ТзОВ «Зодіак Люкс» навіть не фігурує. Якщо зараз «дописали», то поправте мої слова. Та не було точно (додаю фото).

Вигода для міста – згідно угоди, йдеться про сплату 5% від загальної вартості будівництва. Та 6% пайової участі, хоча це стандартна практика з угодою чи без, себто про пайову. Тому 5% від будови. Натомість інвестор будує на комунальній землі, і вся споруда на фініші переходить йому у власність. Йдеться, згідно договору, про 0, 4732 га землі.

За словами Колеснік зі зв’язками «Зодіак Люкс» картина поки що не цілком зрозуміла. Та поява сьогодні на будівництві фірм, дотичних до одного відомого ресторатора, наштовхує на роздуми.

В кінці березня офіційний представник McDonalds в Україні мав заявити публічно про свій намір будуватися. Та поки що тиша.

 

Тож маємо справу з черговою мехінацією міського голови Сергія Надала. Замість того, щоб організувати прозорий аукціон, виставивши на продаж ділянку під відомий у світі фаст-фуд, екс-податківець Надал далі провертає схеми з інвестугодами через фірми-прокладки.

А у титрах передачі на каналі ІНТБ, близького до очільника міста, бригадир об’єкту вказаний як “представник компанії-замовника будівництва ресторану”.

Та й сам репортаж “попахує” явно замовним “душком”, а Михайло Ратушняк, тернопільський підприємець і меценат, який звернув увагу на сумнівний об’єкт і організовує людей навколо нової скандальної забудови, представлений у ньому з негативної сторони, мовляв – “не має чим зайнятись”.

Як повідомлялось, сьогодні вранці тернополяни, які незадоволені будівництвом «МакДональдсу» в мікрорайоні «Дружба», вийшли на безстрокову акцію протесту до майдану Перемоги та збираються перекривати дороги.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE