Politerno > Тернопільщина > Надал та Барна вшанували Кобзаря

Надал та Барна вшанували Кобзаря

  • 10 Березня, 2017
  • 1664 Переглядів
  • 0

9 березня, коли вся Україна відзначає 203-ю річницю від дня народження відомого українського поета, письменника, художника, громадського діяча та Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка, міський голова Сергій Надал разом з представниками духовенства та громадськістю поклав квіти до пам’ятника Тараса Шевченка після панахиди, яку відслужили представники традиційних українських церков.

«Тарас Шевченко був не лише відомим письменником та художником, хоч він і збагатив світове мистецтво та культуру. Сьогодні ми також згадуємо його як людину, яка найбільше ідентифікувала нашу українську націю в світі, ми згадуємо його як творця української державності, який заклав модель руху українського народу до побудови справедливої української держави», – зазначив очільник Тернополя перед усіма присутніми.

На заході також був присутній голова Тернопідльської ОДА Степан Барна.

В Тернополі впродовж наступних декількох днів відбуватиметься ряд дійств з вшанування пам’яті Тараса Шевченка.

10 та 11 березня в Українському домі «Перемога» відбудеться мистецьке свято «Шевченківський розмай» та Святковий концерт з нагоди 203-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, також заплановані інші заходи в міських бібліотеках.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE