Politerno > Тернопільщина > Тернопільський антикорупційний форум (Прес-анонс)

Тернопільський антикорупційний форум (Прес-анонс)

 • 15 Червня, 2017
 • 3971 Переглядів
 • 0

“Тернопільський антикорупційний форум”

17 червня в готелі “Авалон” під час “Тернопільського антикорупційного форуму” в одному приміщенні зберуться громадські активісти, котрі ведуть антикорупційну діяльність на регіональному та загальнонаціональному рівнях з Тернополя, Києва, Івано-Франківська, Львова, Кропивницького та Харкова. Організатори форуму – Центр громадського контролю “ДІЙ!” в Тернополі та Коаліція ГО “Тернопільський центр реформ” – сподіваються на конструктивний діалог між представниками влади та громадськими активістами.

На “Тернопільському антикорупційному форумі” планується:

· обговорити антикорупційні механізми як регіонального, так і всеукраїнського рівня;

· обмінятися кращим досвідом роботи в антикорупційній сфері між представниками громадських організацій з різних областей України;

· розробити порядок денний боротьби з корупцією в регіонах, зокрема – Тернополі;

· навести діалог з владою щодо питань боротьби з корупцією в Тернополі;

· допомогти журналістам навчитись шукати корупцію у роботі місцевої влади.

· провести навчання для розпорядників бюджетних коштів на тему доступу до публічної інформації від в.о. керівника відділу    контролю у сфері оприлюднення інформації Управління з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Окрім експертних обговорень та обміном успішними практиками, на учасників очікують презентації практичних механізмів боротьби з корупцією.

Зокрема, Галина Янченко, голова правління ГО “Антикорупційний штаб”, розповість про те, як кожен житель зможе викрити зловживання влади на прикладі тернопільських депутатів.

Фінансові операції комунальних установ повинні буди відкритими для громадян.

Для цього Максим Петльований, в.о. керівника відділу контролю у сфері оприлюднення інформації Управління з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, проведе навчання для розпорядників бюджетних коштів по доступу до публічної інформації.

Лікарі, директори шкіл, керівники структурних підрозділів ТМР та комунальних підприємств Тернополя дізнаються як і коли варто відповідати на запити.

Народні депутати України, представники місцевої влади, громадські активісти національного та регіонального рівня дискутуватимуть про сучасні виклики подолання корупції. Під час форуму планується відзначити переможців і номінантів Індексу дотримання прав людини в м. Тернополі.

Повну програму форуму зможете переглянути за посиланням: http://bit.ly/TAFagenda. Для участі обов’язково необхідно зареєструватися: http://bit.ly/TernopilAF

Підтверджені учасники форуму:

· Олександр Лємєнов – менеджер та експерт антикорупційної групи Реанімаційного Пакету Реформ.

· Вікторія Козаченко – спеціаліст з інституційного розвитку проекту “Прозорість і доброчесність публічного сектору” ПРООН.

· Іван Примаченко – засновник онлайн – платформи для навчання Prometheus.

· Галина Янченко – голова правління громадської організації “Антикорупційний штаб”.

· Володимир Антків – експерт з питань фінансів та державних закупівель Ради громадських експертиз при комітеті з питань запобігання та протидії корупції ВРУ.

· Тарас Пастух – Народний депутат України.

· Єгор Соболєв – Народний депутат України.

· Дмитро Сінченко, співголова коаліції громадських організацій “Рада експертів”, голова ГО “Асоціація Політичних Наук” (м. Кропивницький).

· Ігор Черняк – заступник голови правління ГО “Харківський антикорупційний центр”, депутат Харківської міської ради (м. Харків).

· Христина Зелінська – голова Центру “Антикорупційна платформа” (м. Івано-Франківськ).

· Мирослав Сімка – голова правління ГО “Центр громадського моніторингу та досліджень”, член Громадської ради при НАЗК, член антикорупційної групи РПР (м. Львів).

· Василь Томчишин – координатор Центру громадського контролю “ДІЙ!” в Тернополі (м. Тернопіль)

· Аня Мєдвєдєва, Олександр Дмітрієв, Юлія Решітько – координаторка проекту Мережі центрів  громадського контролю “ДІЙ!” (People in Need, Центр UA).

· Богдан Малиняк – експерт ГО “Експертно-аналітична група “Акцент” (м. Тернопіль).

· а також голови депутатських фракцій Тернопільської міської ради.

 

За детальнішою інформацією звертайтесь до Василя Томчишина (+380976584903, [email protected])

 

 

Діліться у соцмережах:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Залишити відповідь