Politerno > Україна і світ > Усіх затриманих по справі львівського бронетанкового заводу заарештовано

Усіх затриманих по справі львівського бронетанкового заводу заарештовано

  • 15 Липня, 2017
  • 1676 Переглядів
  • 0

Солом’янський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб усім п’ятьом затриманим, які підозрюються у розтраті коштів ДП “Львівський бронетанковий завод”.

Про це інформує НАБУ 15 липня.

Також повідомляється, що розміри застави, призначені судом в якості альтернативи арешту підозрюваних, коливаються від 1,6 млн грн до 2 млн грн.

“14 липня начальнику ЦБТУ ЗСУ (генерал-майору) суд призначив арешт з можливістю внесення застави у розмірі 2 млн грн; у той час як розмір застави для начальника відділу ЦБТУ ЗСУ (полковника) та засновника комерційної структури, задіяної у схемі, склав 1,6 млн грн – для кожного”, – повідомили у НАБУ.

Як повідомлялось, 15 липня директору ЛБЗ Роману Тимківу також було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 2 місяці з можливістю внесення застави у розмірі 2 млн грн, його заступнику призначено арешт на 60 днів з можливістю внесення застави у сумі 1,8 млн грн.

Детективи НАБУ та прокурри САП клопотали про арешт усіх підозрюваних з альтернативою внесення застави в розмірі предмету злочину – 28,5 млн. грн.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE