Politerno > Україна і світ > Кличко звільнив керівника апарату міськадміністрації, якого запідозрили в підробці диплома

Кличко звільнив керівника апарату міськадміністрації, якого запідозрили в підробці диплома

  • 31 Серпня, 2017
  • 560 Переглядів
  • 0

Керівник апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) Володимир Бондаренко звільнений з посади. Відносно Бондаренко розпочато розслідування за фактом використання підроблених документів.

Про звільнення підлеглого заявив мер Києва Віталій Кличко, передає ввечері четверга, 31 серпня прес-служба мера Києва.

“22 серпня керівник апарату КМДА подав заяву про звільнення, я його підписав. Розслідування у нього триває, і тепер – слово за правоохоронцями. Для мене ця ситуація дуже неприємна. Але, однозначно, закон повинні дотримуватися всі, як і всі повинні нести відповідальність за його порушення “, – процитували Віталія Кличка.

У прес-службі мера Києва нагадали, що ще 7 червня 2017 року, на час проведення розслідування, Кличко відсторонив Бондаренко від виконання посадових обов’язків.

Мер Києва також зазначив, що Бондаренко був призначений керівником апарату КМДА в порядку переведення з секретаріату Київради.

У секретаріаті Київської міської ради він працював на посаді керуючого справами. А в секретаріат Бондаренко був призначений переводом з апарату Верховної Ради України.

Як відзначили в КМДА, прийняття на державну службу здійснювалося відповідно до закону України “Про державну службу” (від 16 грудня 1993) і відповідних підзаконних актів, які діяли на момент призначення Бондаренко.

Як повідомлялося, 31 серпня прес-служба прокуратури Києва повідомила, що “за погодженням Київської місцевої прокуратури №10 керівнику апарату Київської міської державної адміністрації (КМДА) 31.08.2017 оголошено підозру за фактом використання завідомо підробленого документа, а саме – диплома Львівського національного університету імені Івана Франка, і сприяння у виготовленні цього підробленого документа”.

Його дії кваліфіковані за ч. 4 ст. 358, ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 КК України.

У прокуратурі зазначили, що після вручення підозри чиновник був допитаний в статусі підозрюваного, однак від дачі показань він відмовився, посилаючись на положення ст. 63 Конституції України, яка надає йому таке право.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE