Politerno > Україна і світ > У ДМС заявили, що Давид Саакашвілі має виїхати з України, інакше його видворять

У ДМС заявили, що Давид Саакашвілі має виїхати з України, інакше його видворять

  • 2 Вересня, 2017
  • 1985 Переглядів
  • 0

Брат екс-президента Грузиї та екс-голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі Давид Саакашвілі має залишити територію України, інакше його за рішенням суду буде видворено до країни громадянської належності.

Про це ввечері 2 вересня заявили у Державній міграційній службі України.

Зокрема йдеться про те, що підстави для перебування Давида Саакашвілі в Україні закінчилися ще у квітні 2017 року.

“Інформацію про законне скасування дозволу на працевлаштування та посвідки на проживання Давида Саакашвілі поширив 16 квітня у соцмережах його брат Міхеїл. Відразу після скасування підстав для перебування в Україні згадана особа зобов’язана була залишити територію України, однак цього зроблено не було, що є проявом неповаги та порушенням українського законодавства”, – йдеться у заяві ДМС.

Як повідомили у відомстві, 2 вересня порушника було виявлено працівниками Нацполіції та доставлено до підрозділу міграційної служби.

“Після з’ясування всіх обставин перебування особи на території України та надання ним пояснень, працівниками міграційної служби було правомірно винесено рішення про примусове повернення. Відповідно до закону та прийнятого рішення, порушник повинен залишити територію України, тобто виїхати до будь-якої країни світу, в інакшому випадку його за рішенням суду може бути примусово видворено до країни громадянської належності”, – зазначили у ДМС.

“Іноземці, які перебувають в Україні зобов’язані поважати та дотримуватися українського законодавства. Після того, як закінчилися підстави для перебування на території нашої держави, іноземець зобов’язаний самостійно залишити територію України відповідно до вимог закону”, – йдеться у заяві ДМС.

Також у відомстві заявили, що у разі виявлення іноземця або особи без громадянства, які не мають підстав для перебування в Україні, або строк дії таких підстав закінчився, особи “підлягають притягненню до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП”.

У ДМС додали, що протягом серпня 2017 року в Україні виявлено та притягнено до адміністративної відповідальності майже 3,5 тис. порушників міграційного законодавства, винесено близько 1400 рішень про примусове повернення, при цьому у 280 випадках винесено рішення про заборону в’їзду на територію України.

Раніше ми писали, що в Україні затриманий брат Саакашвілі, його готують до депортації. За словами Ківи, він нелегально проживав на території України і його готують до депортації.

Згодом стало відомо, що брата Михайла Саакашвілі Давида, інформація про затримання якого з’явилася в суботу, 2 вересня, відпустили. Про це повідомила прес-служба партії “Рух Нових сил” на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Брат Саакашвілі розповів про своє затримання (Відео)

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE