Politerno > Тернопільщина > Тернопільський нардеп з партії Яценюка назвав “політиками минулого” тих, хто підтримав Саакашвілі

Тернопільський нардеп з партії Яценюка назвав “політиками минулого” тих, хто підтримав Саакашвілі

  • 18 Вересня, 2017
  • 1577 Переглядів
  • 0

На думку народного депутата від “Народного фронту”  Романа Заставного, дії Саакашвілі – чистої води провокація, спрямована на розхитування ситуації в Україні.

“У нього величезна жага до влади, — зазначив Роман Заставний. — Про диктаторські методи управління Саакашвілі, неадекватну поведінку знаю не лише зі ЗМІ, а й від друзів, які живуть у Грузії і які про це неодноразово відкрито говорили. Вони наводять дуже простий приклад: за часи правління Саакашвілі в Грузії зникли безвісти більше 500 людей. Це – підприємці, активні люди, які дозволяли собі публічно відстоювати свою точку зору, відмінну від позиції тодішнього президента.

Ті народні депутати України, які були на кордоні з Саакашвілі, це люди, що демонструють політику минулого. Українська влада повинна належно відреагувати на це, вчинити як з людьми, які порушили державний кордон.

Я не розумію, чим на сьогоднішній день відрізняються між собою Путін, Саакашвілі, Тимошенко. Всі вони – порушники закону, публічно демонструючи неприйнятні речі, претендують на найвищі пости в державі. Чого тоді можна від них очікувати? Всього. Жодні закони для них не писані”, – сказав Роман Заставний.

Погляд

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE