Politerno > Україна і світ > Провладна більшість затягує розгляд законопроекту про судову реформу, – Сергій Соболєв (Відео)

Провладна більшість затягує розгляд законопроекту про судову реформу, – Сергій Соболєв (Відео)

  • 20 Вересня, 2017
  • 1316 Переглядів
  • 0

Провладна більшість народних депутатів ігнорує роботу над текстом законопроекту про судову реформу, чим затягує процес його розгляду.

Про це заявив перший заступник керівника фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв, коментуючи на прохання журналістів заяви представників провладних фракцій про буцімто блокування розгляду пенсійної реформи.

“Якщо влада хотіла терміново ухвалювати пенсійну  реформу, то треба було негайно її вносити або передбачити, що 5 тисяч поправок, які зараз розглядає парламент до судової реформи, розглядатимуть щонайменше п’ять діб”, – пояснив він.

За словами депутата від “Батьківщини”, пенсіонери не отримають збільшену пенсію, тому що не виконується чинний закон України і жодних інших законів не треба.

“Згідно з чинним законом має бути проведено осучаснення індексації пенсії, але, на жаль, це не проводиться четвертий рік поспіль”, – заявив Сергій Соболєв.

Парламентар також  додав, що “решта – це чисте політиканство”.

На переконання політика, забезпечити виконання закону про виплату підвищених пенсій – це завдання не тільки уряду, а й президента як гаранта Конституції України.

Коментуючи тривалий процес розгляду поправок до законопроекту №6232 про судову реформу, народний депутат уточнив, що цим документом вносяться зміни до п’яти кодексів та до півтора десятка законів – “такого документу в історії нашої країни взагалі не було”.

“На жаль, ключова проблема – це неправильно організована робота над кодексами та сам його текст. Науково-експертне управління парламенту на 60-ти сторінках аргументовано виклало висновок про те, що текст законопроекту не підготовлений та порушує права мільйонів наших громадян, які звертатимуться до суду”, – сказав політик.

Насамкінець Сергій Соболєв наголосив, що фракція “Батьківщина” провела титанічну роботу з іншими фракціями, запропонувавши тисячі поправок, щоб виправити текст  внесеного законопроекту.

“Виправляти щось у залі, де сидить 60-70 депутатів, неможливо. Це свідчення того, як до своїх обов’язків ставиться більшість, як вони хочуть ухвалювати рішення. Ми зробили все можливе, щоб виправити цей текст. На жаль, наша політична сила не бачить ніякої підтримки в сесійній залі, яка б допомогла завершити цю роботу”, – підсумував він.

Також пропонуємо відео виступу Юлії Тимошенко щодо судової реформи

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь

Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE