Politerno > Україна і світ > ВРП внесе президентові подання про призначення судді, яка позбавляла водійських прав автомайданівців

ВРП внесе президентові подання про призначення судді, яка позбавляла водійських прав автомайданівців

  • Листопад 7, 2017
  • 284 Переглядів
  • 1

ВРП (вища рада правосуддя) призначила безстроково суддю Подільського районного суду міста Києва Світлану Захарчук, яка в часи Майдану позбавляла прав керування транспортними засобами учасників поїздки до Межигір’я.

Як повідомляє УП, про це йдеться у повідомленні ВРП.

Доповідачем по дисциплінарному провадженні і по призначенню Захарчук безстроково була одна і та ж член ВРП, а також переможець конкурсу до Верховного суду – Алла Лесько, зазначає адвокат Небесної сотні Роман Маселко.

“Важливо відзначити, що справа Захарчук, а саме відсутність вмотивованого рішення по ній, а також повне ігнорування доказів, наданих адвокатами потерпілих стало одним з підстав для негативного висновку ГРД (Громадська рада доброчесності – ред.) стосовно А. Лесько”, – додає Маселко.

На його думку, “тепер потрібно було довести – Лесько і ВРП були праві щодо Захарчук і нічого вона не порушувала”.

Адвокат підкреслив, що ВРП закрила очі на порушення, допущені Захарчук при розгляді справи.

“Бо ВККС (Вища кваліфікаційна комісія суддів – ред.) розглядала скаргу на неї та закрила провадження … у зв’язку з відсутністю будь-яких порушеннях у її діях”, – розповів він.

За його словами, діюча Вища кваліфікаційна комісія суддів очолювана С. Козьяковим у червні 2016 року не знайшла у її діях жодних порушень, а в липні 2016 рекомендувала її обрати безстроково.

Поділитися: