Politerno > Тернопільщина > Активісти поспілкувались з депутатом ТМР щодо заборони котелень на торфі

Активісти поспілкувались з депутатом ТМР щодо заборони котелень на торфі

  • Листопад 8, 2017
  • 451 Переглядів
  • Comments Off

“Автомайдан” продовжує акцію прямої дії, спілкуючись із депутатами Тернопільської міської ради у їхніх громадських приймальнях.

Як повідомлялось, 6 листопада активістам не вдалося поспілкуватися з Володимир Місько, який прикрився студентами goo.gl/9t83y2

Вчора “ВО “Автомайдан” Тернопільський осередок” разом з представниками ініціативної групи по забороні котелень та небайдужими мешканцями Тернополя зустрілися з депутатом міськради М. Ібрагімовим.

“Михайло Раджепович запевнив що він поважає і підтримує висновки громадських слухань про заборону котелень на торфі. Водночас пообіцяв, що винесе питання на обговорення фракції БПП і буде всіляко лобіювати рішення громади щодо заборони використання торфу при виробництві теплоенергії, також голосуватиме проти таких котелень на торфі в м.Тернополі. Депутат також висловив думку щодо необхідності посилення контролю за спалюванням різних видів палива суб’єктами господарювання, які шкодять екології міста”, – повідомляють активісти.

Автомайданівці запевняють, що не перешкодили своїм візитом господарській діяльності ТРЦ “Подоляни”, де працює М. Р. Ібрагімов.

“До честі депутата він не втікав і не уникав зустрічі з громадою, не виставляв додаткову охорону”, – резюмують вони.

 

Please follow and like us: