Politerno > Україна і світ > Порошенко відмовився розривати дипвідносини з РФ – Вінник (Відео)

Порошенко відмовився розривати дипвідносини з РФ – Вінник (Відео)

  • Листопад 9, 2017
  • 337 Переглядів
  • 1

Президент Петро Порошенко не підтримує ідею розриву дипломатичних відносин з Російською Федерацією.

Про це заявив народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Іван Вінник після засідання фракції цієї політичної сили, яка завершилася у Адміністрації президента, передає “Прямий”.

Наразі поправка до законопроекту залишається на розгляді комітету.

“Президент не підтримує ідею розірвання відносин з Російською Федерацією. Ця ідея, яку я пропонував парламентському комітету, вона залишається на розгляді комітету – будемо визначатися у подальшому з модальностями”, – зазначив Вінник.

Як відомо, член профільного комітету з питань національної безпеки і оборони Андрій Тетерук (фракція “Народний фронт”) заявив, що поправку, яка пропонує зобов’язати Кабінет Міністрів розірвати дипломатичні відносини з Російською Федерацією, внесено до другого читання законопроекту №7163 про забезпечення суверенітету України на Донбасі.

На засіданні комітету з національної безпеки та оборони секретар комітету Іван Вінник виступив за те, щоб така норма була відображена в законопроекті.

В свою чергу глава профільного комітету з питань національної безпеки і оборони депутат “Народного фронту” Сергій Пашинський заявив, що внести правки до законопроекту щодо Донбасу вже неможливо.

Читайте також: Чому виникли зараз та куди заведуть Порошенка “Райські папери”

Please follow and like us:

1 Comment Already

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *