Politerno > Україна і світ > Мати керівника ДБР Труби зареєструвала будинок під Львовом і землю поруч з ним

Мати керівника ДБР Труби зареєструвала будинок під Львовом і землю поруч з ним

  • Листопад 25, 2017
  • 300 Переглядів
  • 0

У січні цього року мати новопризначеного глави Державного бюро розслідувань Романа Труби зареєструвала право власності на 300-метровий будинок в смт Рудне поблизу Львова.

Про це повідомляють “Наші гроші“.

Згідно виписки з Державного реєстру прав на нерухоме майно, мати глави ДБР Ольга Труба на підставі державного акта про право власності зареєструвала на себе також ділянку в 0,09 га під цим будинком.

Також, згідно виписки з держкадастру, Ольга Труба реєструвала на себе ще одну ділянку 0,0135 га поруч.

У 2011 році на Ольгу Трубу, на підставі свідоцтва про права власності, реєструвався ще один будинок в цьому ж селищі на вулиці Івана Павла II (раніше називалася Дитяча).

Ще в липні 2017 мати глави ДБР на підставі договору довічного утримання зареєструвала на себе 24-метрову квартиру у Львові на вул. Станція Личаків. Цей будинок – колишня залізнична станція, зараз використовується як житловий будинок. Сім’я Труби раніше реєструвалася в сусідній 17-метровій квартирі цього будинку. І тепер сім’я Труби володіє щонайменше половиною колишньої залізничної станції.

За даними видання, Ольга Труба працювала в підрозділі громадського харчування Львівського науково-дослідного радіотехнічного інституту. Бізнесу не має, як і її чоловік.

У 2011 році Ольга Труба зареєструвала на себе товарний знак на львівський ресторан “У лісого Мацька”.

Як повідомлялось, 16 листопада директором Державного бюро розслідування конкурсна комісія обрала Романа Трубу.

Першим заступником голови ДБР було обрано прокурора Ольгу Варченко, а заступником директора – заступника екс-прокурора Києва Олександра Буряка.

Читайте також: Незалежному органу – залежне керівництво. Хто і чому очолив ДБР

або Як прокурорські клани, Порошенко і Турчинов поділили між собою “українське ФБР”

Поділитися: