Politerno > Україна і світ > Американський суд визнав винним у загибелі пасажирів МН17 російського найманця Гіркіна

Американський суд визнав винним у загибелі пасажирів МН17 російського найманця Гіркіна

  • Лютий 1, 2018
  • 320 Переглядів
  • 3

Членами сімей 25 жертв катастрофи MH17, 10 з яких є громадянами Нідерландівбув, був поданий позов проти лідера проросійських сепаратистів Ігоря Гіркіна.

Відповідні документи із суду отримала нідерландська телепрограма Zembla.

Група родичів жертв катастрофи рейсу MH 17 виграла справу у американському суді, що дає їм право на компенсацію у сотні мільйонів доларів США.

Американський суддя виніс вердикт 21 грудня. Суд постановив, що сумарна компенсація родичам жертв трагедії має скласти 400 мільйонів доларів – по 20 мільйонів доларів кожному.

Крім того, в повідомленні ідеться, що шанс справді отримати компенсації дорівнює нулю, адже Гіркін в суд не з’явився, за домашньою адресою в Москві його не знайшли.

Адвокати родичів жертв авіакатастрофи мають намір заарештувати майно Гіркіна. Втім, його може бути недостатньо, щоб виплатити сотні мільйонів доларів.

“Ця справа не про гроші, а про справедливість для сімей, ми хочемо уваги на світовій арені для справи, і для тих, хто несе відповідальність за цю страшну трагедію”, – зазначив адвокат родичів Флойд Вінсер.

17 липня 2014 року «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН-17 Амстердам – Куала-Лумпур, упав у захопленій Донецькій області – усі 298 осіб загинули. Експерти встановили, що пасажирський літак збили з установки “Бук”, привезеної бойовикам із Росії. Росія свою причетність заперечує. За висновком Bellingcat, «Бук» перевозив відставний російський генерал-майор Сергій Дубинський («Хмурий»).

Як повідомлялось, 5 червня 2017 року дослідницька група Bellingcat, як і анонсувала, опублікувала дві нових доповіді щодо ракетної установки “Бук”, з якої було збито літак рейсу МН-17.

Розслідувачі групи Bellingcat встановили особи сімох водіїв, які брали участь у транспортуванні “Буків” (в тому числі “Бука 332”, з якого був збитий літак МН-17) з Курська до Міллерово на кордоні з Україною в колоні, поміченій 23-25 ​​червня 2014 року.

Please follow and like us:

3 Comments Already

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *