Politerno > Тернопільщина > “Magneticone.org” відновлює роботу над проектом “Переклад онлайн-курсів”

“Magneticone.org” відновлює роботу над проектом “Переклад онлайн-курсів”

  • Лютий 22, 2018
  • 318 Переглядів
  • 0

Відомо, сьогодні у мережі Інтернет досить часто спостерігається недостатня кількість якісних навчальних матеріалів українською мовою, які охоплювали б основні освітні тематики.

Благодійний Фонд “MagneticOne.Org” відновлює роботу над проектом “Переклад онлайн-курсів”. Цього разу презентуватимемо українською мовою деякі розділи із Yale Courses і The Great Courses Plus.

Окремо хочемо відзначити, що реалізується проект спільно з кафедрою теорії і практики перекладу іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, а саме за допомоги команди волонтерів – студентів 1-3 курсів факультету іноземних мов та Цапенюк Тетяни Олегівни, кандидата філологічних наук, завідувача кафедри теорії і практики перекладу.

У такій міцній команді ми працюватимемо на результат, щоб кожен охочий українець абсолютно безкоштовно міг легко та у вільному доступі переглядати навчальні відеоуроки записані найкращими викладачами світу. Такі відео, можна переглядати в будь-який час доби, незалежно від графіку, місця знаходження та віку.
Проект можна переглянути за посиланням тут

Щоб отримати доступ до відео українською мовою, потрібно знайти канал проекту “Переклад онлайн-курсів – MagneticOne.org” на сайті YouTube.

Досягненням проекту став переклад субтитрів до 7000 відеоуроків з сайту Khan Academy, а також його повна локалізація українською мовою. Попереду нові доступні знання. Стежте за новинами.

Читайте також: Тернопіль приймає всеукраїнську фотовиставку “Благодійність крізь призму об’єктива” – MAGNETICONE.ORG

Поділитися: