Politerno > Тернопільщина > Ветерани АТО та волонтери Тернопільщини повернуть Барні нагороди від Порошенка

Ветерани АТО та волонтери Тернопільщини повернуть Барні нагороди від Порошенка

  • Березень 6, 2018
  • 729 Переглядів
  • Comments Off

Бійці і волонтери, члени ГО “Тернопільська міська організація ветеранів АТО”, підтримали ініційовану головою Тернопільського обласного осередку ГО “Об’єднання добровольців” Д. Гайдуцьким акцію повернення всіх нагород отриманих за підписом президента України (зокрема: “відзнаку президента України за участь в АТО” та “відзнаку президента України за гуманітарну участь в АТО”).

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Тернопільської міської організації ветеранів АТО Дмитро Гайтко.

Всі нагороди будуть повернені голові Тернопільської ОДА Степану Барні, як представнику президента України в області.

Повідомляю хто отримав такі нагороди і засуджує вище зазначену подію під ВР України та відсутність адекватної реакції гаранта конституції України і має бажання повернути отримані нагороди: зустріч з нагородами при вході в Тернопільську ОДА 07.03.2018 о 10.00 год. До зустрічі побратими та однодумці!“, – зазначив Гайтко.

Тернопільський осередок ВО “Автомайдан” також закликає до участі в акції:

За ініціативи Тернопільської міської організації АТО та ГО схід і захід єдині на завжди, учасники АТО, волонтери, журналісти та громадські організації Тернопільщини! 7 березня 2018 р. (середа) о 10.00 збираємося до голови ТОДА С.Барни, щоб віддати йому нагороди від його шефа Порошенка. Вважаємо, що гарант Конституції не може гарантувати безпеку всередині країни захисникам України, волонтерам, журналістам та простим громадянам.  Грамоти від Порошенка в таких умовах втрачають для АТО-вців будь-яку цінність. Більше того, після подій в Києві 3 березня, такі грамоти стають проявом приниження, а не гордості та поваги. 

Також ми ініціюємо проведення позачергової сесії обласної ради де висловимо свою позицію та вимоги до діючої влади.

Як ви думаєте, у нас в країні все нормально?

Закликаємо учасників бойових дій, волонтерів, журналістів, громадських активістів та небайдужих громадян долучатися до даної ініціативи у своїх обласних центрах“.

Як повідомлялось, фракція “Батьківщина” у Тернопільській обласній раді звернулась до голови обласної ради Віктора Овчарука з проханням скликати на 5 березня на 15:00 робочу нараду за участю уповноважених представників фракцій та керівництва облради. Як стало відомо, погоджено текст звернення до керівництва кріїни щодо подій під стінами ВР 3 березня, який винесуть на розгляд обласної ради.

 

Please follow and like us: