Politerno > Україна і світ > Тимошенко закликала створити робочу групу для доопрацювання законопроекту про національну безпеку

Тимошенко закликала створити робочу групу для доопрацювання законопроекту про національну безпеку

  • 5 Квітня, 2018
  • 1196 Переглядів
  • 0

«Батьківщина» закликає парламент ухвалити такий закон про національну безпеку України, який буде написаний з урахуванням основних цінностей життя, здоров’я, безпеки, гідності та недоторканності людини.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко під час розгляду у парламенті законопроекту про національну безпеку №8068.

«Немає жодного сумніву, що Україні потрібен глибокий, фундаментальний, всеохоплюючий закон про національну безпеку. Але основа цього закону має полягати у визначенні того, що ми вважаємо захистом національної безпеки», – зауважила політик.

За словами Тимошенко, виглядає дивним, що у законопроекті про національну безпеку, внесеному президентом, головними основами і засадами визначено збереження національних інтересів та національних цінностей, але при цьому в документі відсутні такі основи національної безпеки як життя, здоров’я, безпека, гідність та недоторканність людини: «Саме з цього потрібно виходити, щоб всеохоплююче скласти цей закон».

«Норми законопроекту, який вніс глава держави, викладені хаотично і еклектично, окремі статті протирічать одна одній, а також протирічать іншим законам та Конституції України», – пояснила народний депутат.

Юлія Тимошенко запропонувала створити робочу групу для доопрацювання законопроекту про національну безпеку, посилити його норми та визначити всі загрози життю, гідності, здоров’ю людини та держави.

Лідер «Батьківщини» також зауважила, що фракція наполягатиме на тому, щоб у цьому законі було передбачено 3% ВВП на Збройні Сили України, а також не менше 0,5% – на розвиток ВПК.

Зазначимо, що сьогодні парламент ухвалив законопроект про національну безпеку №8068 у першому читанні.

Діліться у соцмережах:

Залишити відповідь


Politerno Full

TELEGRAM

ПРИЄДНУЙСЯ
CLOSE