Politerno > Україна і світ > “Самопоміч” заперечує переговори з Гриценком щодо єдиного кандидата в президенти

“Самопоміч” заперечує переговори з Гриценком щодо єдиного кандидата в президенти

  • Травень 23, 2018
  • 612 Переглядів
  • 2

Політична партія “Об’єднання “Самопоміч” заявляє, що не бере участі в переговорах з іншими опозиційними силами щодо висунення кандидатів в президенти України.

Відповідна заява оприлюднена на сайті партії.

“Ані лідер партії Андрій Садовий, ані будь-хто з публічних фігур партії не отримували жодного мандата на проведення таких переговорів і не вели їх”, – йдеться в заяві.

Партія також закликала політиків “утриматись від некоректного згадування “Об’єднання “Самопоміч” та його лідера в публічній площині”.

За словами очільника політсили Андрія Садового, він часто має зустрічі “як з українськими політиками, так і з закордонними”.

“Якби кожну таку зустріч називали “переговорами про об’єднання”, то це не мало б нічого спільного з реальністю”, – заявив Садовий.

Раніше в інтерв’ю “Українській правді” лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко заявив про переговори між лідерами кількох партії щодо єдиного кандидата на вибори президента.

За його словами, у переговорах, крім “Громадянської позиції”, беруть участь “Самопоміч”, “Народний контроль”, Рух нових сил”, “Альтернатива”, “ДемАльянс”, “Європейська партія” та Хвиля”.

У статті видання зазначається, що на початку весни цього року дорогою, якою на роботу їздить президент Петро Порошенко, з’явився білборд з обличчями двох політиків (головне фото) – лідера партії “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка та мера Львова Андрія Садового.

“Об’єднайтеся заради країни! Народ за вас”, – було написано на щиті.

Хто автор та замовник цього борду – не відомо, але після його появи Гриценко надіслав його фото Садовому по месенджеру.

“Мені Гриценко скинув цей плакат і сказав, що є така народна ініціатива. Я йому щиро подякував. Але я нікому не давав права використовувати мій портрет і робити без мого відома будь-які рекламні площини”, – коментував появу білборда мер Львова виданню Zaxid.net, співвласником якого є його дружина.

Водночас, як розповідають джерела в оточенні Садового, Гриценко надсилав цю картинку з написом: “Слушна думка”. Але тоді мер Львова не відповів.

Дуже схоже, що Анатолій Гриценко вдається до певного тиску на лідерів опозиційних партій, обгрунтовуючи необхідність об’єднання з ним результатами лише одного соціологічного опитування групи Соціс, згідно якого його політсила посідає друге місце у рейтингах партій.

Раніше ми повідомляли, що партії “Народний контроль” Дмитра Добродомова та “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка створять спільну політичну платформу “Народна довіра”.

Читайте також: Від грантів до розпродажу армії – “бойовий” шлях “паркетного полковника” Гриценка

Please follow and like us:

2 Comments Already

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *