Politerno > Тернопільщина > Партія Рабіновича-Медведчука проводить активну агітаційну роботу на Тернопільщині

Партія Рабіновича-Медведчука проводить активну агітаційну роботу на Тернопільщині

  • Вересень 13, 2018
  • 2132 Переглядів
  • Comments Off

Політична партія «За життя» Вадима Рабіновича, відома своєю проросійською позицією, активно розбудовує місцеві осередки у Тернопільській області і займається сумнівною агітацією.

Щоб заручитися підтримкою жителів Тернопільщини, керівництво міських і районних осередків цієї партії проводить соціальні заходи. На Збаражчині – акція із надання безкоштовної юридичної допомоги «Ми з Вами», на Бучаччині – відкриття стели бійцям АТО та Героям Небесної Сотні. Такими чином відбувається маніпуляція свідомістю людей під час війни на Сході України, яку розв’язала Росія.

У своїй агітаційній роботі партія використовує газету «Вільне життя» і районі видання тож постійно присутня в інформаційному просторі області.

Як відомо, партія «За життя» є проросійським проектом, що координується та фінансується з РФ.

Ні для кого не є секретом, що Вадим Рабінович і екс-регіонал Нестор Шуфрич, спекулюючи на соціальних проблемах і корупції в Україні, ведуть проросійську риторику та відкрито агітують за відновлення відносин із Російською Федерацією.

Нещодавно кум Володимира Путіна та лідер “Українського вибору” Віктор Медведчук прийняв запрошення вступити в партію “За життя” і очолити напрямок по “відновленню миру” з Росією.

Ні для кого не є секретом, що саме він координує та структурує всі проросійські сили для повернення впливу в постмайданній Україні. Безперечно, його вступ у партію означає, що Медведчук розпочав активну підготовку до майбутніх парламентських виборів і спробує підсилити команду Рабіновича під час президентської кампанії.

Читайте також: Нафта для куми Путіна: дружина Медведчука освоює нафтове родовище у Росії – “Схеми” (Відео)

Please follow and like us: