Politerno > Україна і світ > The Daily Mail: Путін планує “нову Сирію”, щоб створити “стратегічний бастіон” проти Заходу

The Daily Mail: Путін планує “нову Сирію”, щоб створити “стратегічний бастіон” проти Заходу

  • Жовтень 9, 2018
  • 352 Переглядів
  • 1

Президент Росії Володимир Путін планує розгортання військ та ракетних комплексів на сході Лівії, аби захопити контроль над найбільшим міграційним шляхом до Європи і створити там антизахідну твердиню.

Про це пише УП з посиланням на британське видання The Daily Mail. Те у свою чергу посилається на джерела в британській розвідці.

Розвідувальні служби поінформували прем’єр-міністра Великої Британії Терезу Мей про те, що Путін хоче використати Лівію як “стратегічний бастіон” у боротьбі із Заходом, зробити з країни свою “ракетну базу” і “нову Сирію”.

Читайте також: Мішкін також “герой Росії” – він разом з Чепігою брав участь у захопленні держустанов України

За даними видання, дві військові бази на північному сході країни вже створені під виглядом приватної компанії найманців, так званої групи Вагнера, і, ймовірно, там тренують десятки агентів російської військової розвідки ГРУ та сил спеціального призначення.

“Вважається, що головна мета Москви полягає в тому, щоб взяти контроль над цією країною Північної Африки, через яку проходить найбільший незаконний міграційний шлях до Європи”, – йдеться у матеріалі.

Путін хоче захопити неконтрольовані терени, аби “здійснити максимальний вплив на Захід”.

Читайте також: Перед “виборами” в Донецьк приїхали чотири російських куратора – росЗМІ

Please follow and like us:

1 Comment Already

Comments are closed.