Politerno > Україна і світ > “Київенерго” Ахметова хоче від Києва 750 мільйонів за “покращення” тепломереж

“Київенерго” Ахметова хоче від Києва 750 мільйонів за “покращення” тепломереж

  • Жовтень 10, 2018
  • 423 Переглядів
  • Comments Off

“Київенерго” Ріната Ахметова оцінила витрачені на модернізацію київських тепломереж кошти у 750 мільйонів гривень.

Про повідомила директор з правового забезпечення “Київенерго” Ольга Ієвлєва, передає УНІАН.

“За умовами договору, за зроблені поліпшення на комунальних мережах за власні кошти нам місто має виплатити компенсацію. Ця тема не є предметом мирової угоди”, – заявила Ієвлєва.

За її словами, загальна вартість реконструкції за всі 17 років становить близько 3 млрд грн, але при цьому за власні кошти компанії – 750 млн грн.

Вона додала, що суму компенсації повинна визначити сесія Київської міської ради.

“За нашими розрахунками, ця сума становить близько 750 млн гривень. Ми підтвердили це всіма аудиторськими висновками”, – назвала цифру директор з правового забезпечення “Київенерго”.

“При цьому зараз “Київенерго” готує всі документи, що підтверджують зроблені реконструкції, модернізації та створення нових об’єктів, і має намір звернутися з вимогою до Київради про компенсацію суми понесених витрат на поліпшення комунального майна”, – уточнила Ієвлєва.

Зокрема, “Київенерго” звернеться до Київради після того, як створена ним рік тому інвентаризаційна комісія перевірить всі об’єкти, які компанія вважає поліпшенням, і підтвердить цей факт. Ієвлєва повідомила, що необхідний пакет документів є об’ємним і його підготовка займе деякий час.

У прес-службі КМДА повідомили, що поки рано говорити про суму компенсації, оскільки роботи з оцінки теплових активів ще не завершилися. Також у прес-службі зазначили, що “Київенерго” ще не зверталася з вимогою про компенсацію.

Раніше повідомлялось, що КП “Київтеплоенерго” 27 вересня уклало угоду з ПАТ “Київенерго” щодо викупу майна і техніки на 269,49 мільйона гривень.

Сьогодні стало ідомо, що КП “Київтеплоенерго” муситиме виплатити 2,3 мільярда гривень боргів ахметівської “Київенерго” перед НАК “Нафтогаз”, але не платитиме штрафи і пеню – такою є умова мирової угоди, підписаної 9 жовтня.

Please follow and like us: