Politerno > Тернопільщина > Тернополяни приєднались до загальноукраїнської акції протесту через зростання цін на пальне

Тернополяни приєднались до загальноукраїнської акції протесту через зростання цін на пальне

  • Жовтень 12, 2018
  • 468 Переглядів
  • Comments Off

11 жовтня відбулась загальноукраїнська акція протесту – люди не задоволенні зростанням цін на пальне.

Дієвою вона не була і навіть викликала обурення в частини водіїв. Тернополяни планують влаштувати більш дієву акцію: бойкотувати АЗС протягом доби. Закликають долучатись якомога більше водіїв.

Нагадаємо, 11 жовтня у Тернополі водії зупинили свої автівки з 9-ї до 10-ї ранку біля Збаразького кільця. Вони увімкнули аварійне світло і сигналили. Акція пройшла по всій Україні. Водії кажуть, ціни на пальне стали просто нереально високими і не потрібно мовчати. Мета флешмобу — змусити владу знизити ціни на бензин.

“Та акція протесту, яка була в Тернополі 11 жовтня, на жаль, не дала жодного результату, чимало водіїв були проти такої акції, – каже тернополянин Віктор Гаврилюк. – Ми з однодумцями хочемо зробити іншу акцію, щоб від 15.00 понеділка, 15 жовтня до 15.00 вівторка, 16 жовтня свідомі громадяни, водії взагалі не користувались послугами наших АЗС з такими цінами. Якщо в цей період не буде купівлі палива, то напевно якийсь мільйон все таки не дійде до тих, хто має з того гроші. Можливо, це змінить ситуацію і людей почують”.

Активісти розуміють, що буде чимало водіїв, які не долучаються до такої акції протесту, але надіються, що свідомих тернополян все таки більше. Долучити до акції організатори намагаються водіїв й з інших міст Західної України.

Джерело

Читайте також: Чому дорожчає пальне та чи є можливість впливати на ціни?

Please follow and like us: