Politerno > Тернопільщина > На Театральному майдані у Тернополі громада зібралась на “Транспортне віче” (Відео)

На Театральному майдані у Тернополі громада зібралась на “Транспортне віче” (Відео)

  • Листопад 4, 2018
  • 933 Переглядів
  • Comments Off

Фото “Терміново”

Більше 3-х тисяч людей протестують на Театральному майдані Тернополя. Громада називає зібрання – Транспортним віче, адже люди протестують проти підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті.

На головній площі міста можна було почути вигуки “Ганьба”, “начальника Управління транспорту Мединського – у відставку” .

Нагадаємо, рішенням виконкому Тернопільської міськради від 30 жовтня, проїзд у місті тепер становить у маршрутках – 9 гривень, у тролейбусах – 8.

Як зазначив співорганізатор акції Олег Синовець, вартість проїзду у Тернополі є найдорожчою у всій Західній Україні. Адже у Рівному та Луцьку проїзд у тролейбусі вартує 2 гривні, у Хмельницькому – 3,5, в Івано-Франківську – 2 гривні.

“Те, що зараз відбувається – це повна зневага до людей. Нам мер заявляє, що потрібно закрити якісь “дири” в бюджеті і за наш кошт він і планує їх закрити. А мединський начальник Управління транспорту аргументує це тим, що так треба, так сказали перевізники”, – каже Олег Синовець.

“Дитину потрібно завести, приїхати додому, а потім забрати і знову приїхати додому. А якщо дитина ще ходить на якісь гуртки, то знову відвезти і забрати назад.  У селах їздять шкільні автобуси, а тут витягують з дитини гроші, які вона не заробляє. В мене дитина ходить у перший клас і я маю платити за себе і за неї, бо саму в школу не відправлю ”, – обурюється тернополянка Світлана укоментарі для “Терміново”.

Як повідомлялось, 25 жовтня, з 10-ї до 11-ї години, близько 200 працівників філій ДП «Тернопільський облавтодор» перекрили дорогу Тернопіль–Хмельницький. Люди, рухаючись пішохідним переходом, висловлювали своє невдоволення через невиплату заробітної плати.

Please follow and like us: