Politerno > Україна і світ > У другому турі виборів Тимошенко перемагає усіх суперників – соціологія (Відео)

У другому турі виборів Тимошенко перемагає усіх суперників – соціологія (Відео)

  • Грудень 26, 2018
  • 915 Переглядів
  • 3

У другому турі виборів президента України лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко виграє у всіх своїх імовірних супротивників.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати масштабного соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”.

За даними соціологів, у другому турі Юлію Тимошенко готові підтримати 34% виборців. Петру Порошенку свої голоси збирається віддати майже вдвічі менше – лише 18%.

 

“Поки що невідомо, хто потрапляє до другого туру виборів разом із Юлією Тимошенко, яка є безумовним лідером. Ми поставили 4 варіанти пар: Тимошенко-Порошенко, Тимошенко-Бойко, Тимошенко- Гриценко, Тимошенко-Зеленський.  І бачимо, що Тимошенко перемагає в усіх парах. У Порошенка і Бойка вона виграє в два рази”, – зазначив керівник соціологічної групи “Рейтинг” Олексiй Антипович на прес-конференції.

Опитування проводилось з 16 листопада по 9 грудня 2018 року. У дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяли участь 40 000 респондентів, по 1600 у кожній області України (окрім окупованих територій Криму та Донбасу). Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури кожної області. Похибка на рівні України становить не більше 0.5%.

Як повідомлялось, партія ВО «Батьківщина» заявила про свою перемогу на виборах в ОТГ, які відбулися 23 грудня, і на яких, за попередніми підрахунками, отримала 35,7% голосів виборців.

Читайте також: Тимошенко майже вдвічі випереджає конкурентів у президентському рейтингу

Please follow and like us:

3 коментарі

Comments are closed.