Politerno > Україна і світ > Юлія Тимошенко зібрала у Києві понад 10 тисяч людей (Фото)

Юлія Тимошенко зібрала у Києві понад 10 тисяч людей (Фото)

  • Лютий 9, 2019
  • 1403 Переглядів
  • 6

Юлія Тимошенко попросила співгромадян згуртуватися заради недопущення фальсифікацій, за допомогою яких Петро Порошенко планує втриматися на посаді.

«Кожен підкуп має стати публічним. Ловіть їх, фотографуйте, пред’являйте. І хай вони знають, що земля горить під ногами. І скажіть людям, що вони не тисячу беруть, а самі у себе, у своїх дітей крадуть майбутнє», – заявила кандидат на пост Президента, запевнивши, що її команда має достаньмо сил, аби захистити вибір кожного українця.

Говорячи про захист держави, Юлія Тимошенко зазначила, що жінка-головнокомандувач буде ефективнішою для країни, аніж чоловік-корупціонер. Щонайменше, вона особисто ніколи би не призначила кума Путіна Віктора Медведчука офіційним переговорником від України.

«Жінка – головнокомандувач не буде брати відкати з торгівлі зброєю за межі України. Не буде постачати на армію з відкатами зі своїх підприємств зброю та техніку, яка непридатна для використання. Жінка-головнокомандувач ніколи не створить такі умови для армії, коли в кінці року 30 тисяч кадрових військових не захотіли пролонгувати контракт і пішли з армії, тому що умови, які створили для наших вояків, неможливі», – запевнила лідер «Батьківщини».

Питання забезпечення переможного миру на умовах України, за словами Юлії Тимошенко, буде пріоритетним завданням нової влади.

Загалом же її команда, що єдина має план докорінних перетворень у всіх без винятку сферах життя – Новий курс України – планує розпочати його втілення вже наступного після перемоги дня.

«Епоха стагнації, руйнації і безладу повинна закінчитись, а розпочатись епоха становлення, процвітання, перемог, миру, економічного зростання і щастя наших людей. І я в це вірю!» – наголосила лідер партії.

Зустріч у Києві відбулася в межах всеукраїнського туру кандидата у Президенти України Юлії Тимошенко. Лідер «Батьківщини» вже побувала на Чернігівщині, Сумщині, Полтавщині, Дніпропетровщині, Черкащині та Київщині.

Наступного тижня Юлія Тимошенко вирушає на Західну Україну.


Читайте також: Заява «Батьківщини»: СБУ за вказівкою президента влаштувала провокації під час виступу Юлії Тимошенко у Білій Церкві (Відео)

Please follow and like us:

6 коментарів

Comments are closed.