Politerno > Україна і світ > ОПОРА: якщо КС “забракує” два пункти указу Зеленського, виборів не буде

ОПОРА: якщо КС “забракує” два пункти указу Зеленського, виборів не буде

  • Червень 12, 2019
  • 444 Переглядів
  • Comments Off

Якщо Конституційний Суд визнає неконституційними одразу 2 пункти указу президента Володимира Зеленського, дострокові парламентські вибори, призначені на 21 липня, можуть не відбутися. 

Про це в ефірі “Нині вже” на Громадському повідомила радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба.

“Якщо буде визнано указ неконституційним в усіх частинах. Перша частина є, де є розпуск Верховної Ради, і другий пункт про призначення виборів на 21 липня. Якщо рішення КС буде стосуватися обох пунктів, то звичайно, що вибори не можуть бути проведені 21 липня”, – зазначила вона.

За словами Коцюруби, тоді вже Центрвиборчком не може ухвалити додаткового рішення. Водночас, треба читати весь текст рішення, оскільки можливо рішення буде стосуватися лише одного з пунктів, наголосила вона.

“Але підстави для визнання неконституційним рішення є. Тому цілком можливо чекати такого рішення”, – додала експертка.

11 червня Конституційний суд провів відкриту частину слухань за позовом народних депутатів щодо конституційності указу президента Зеленського від 21 травня щодо припинення повноважень Верховної Ради 8 скликання і призначення виборів на 21 липня.

Читайте також: Тимошенко і Зеленський обговорили вибори і подальші зміни в країні

Please follow and like us: